فهرست
حاشیه روز: چه کسی به دنبال انتشار فیلم‌های جدید سوشاست؟
حاشیه روز: چه کسی به دنبال انتشار فیلم‌های جدید سوشاست؟

حاشیه روز: چه کسی به دنبال انتشار فیلم‌های جدید سوشاست؟

آی اسپورت- انتشار ویدئوهایی جدید از سوشا مکانی ، شرایط سخت این روزهای این بازیکن جوان را که به خاطر اشتباهاتش دچار دردسری بزرگ شده را روز به روز بیشتر می کند. این بازیکن که برای داشتن شاکی خصوصی و همچنین به دلیل انتشار تصاویرش در شبکه های مجازی با تشخیص بازپرس ویژه رسیدگی به جرایم ورزشی بازداشت شده است ، حالا باید منتظر تکمیل پرونده اش باشد تا بداند از زندان موقت چه سرنوشتی در انتضارش است. محمد حمیسی مسئول حراست فدراسیون فوتبال در بخشی از مصاحبه روز گذشته خود با خبرآنلاین گفته بود در طول رسیدگی ورزشی به پرونده این بازیکن پرسپولیس با تماس هایی روبرو شدیم که می گفتند فیلم ها و تصاویر دیگری از سوشا در اختیار دارند و این برای ما عجیب بود که چه کسانی دنبال تشدید شرایط دشوار این بازیکن هستند. به هر حال خطای او مشخص است و فارغ از آنچه در مراجع محترم قضایی رسیدگی می شود ، ما بر اساس محتویات همین پرونده هم او را به کمیته اخلاق می فرستیم تا آنجا درباره اش تصمیم بگیرند.
در پی اتفاقاتی که برای سوشا افتاده، درحالی که حالا می توان پیش بینی کرد او در نیم فصل آینده نمی تواند برای قرمزها به میدان برود، مجتبی محرمی بزرگترین بازیکن سوخته تاریخ فوتبال ایران درباره سوشا گفته هم سوشا باید از سرنوشت مجتبی عبرت می گرفت هم از مسئولان خواسته از این بازیکن یک محرمی دیگر ساخته نشود و تا خد امکان برایش تخفیف در مجازات در نظر بگیرند و از مردم هم خواسته بود تا با انتشار تصاویر این دروازه بان ، بیش از قبل مشکلات را تشدید نکنند.

منبع: خبرآنلاین
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-04 16:34:33
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۱۴
آخه یعنی چی؟! سوشا هر چقدر هم که بد باشه این بلاها نباید سرش بیاد! من تعجبم از این آقاست که صحبت میکنه میگه یکی میگه فیلم های بیشتر بخواین من دارم! خب پیگیری کنین ببینین کیه! سوشا خودش که فیلماشو لو نداده! بگردین اون یارو رو پیدا کنین اون هم گناهش بیشتر از سوشا نباشه کمتر نیست! اشاعه فحشا اینا که میگین یعنی همین کاری که این یارو میکنه
-
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۵۴
اقایون به راحتی می تونن منتشر کننده عکسها رو پیدا کنن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر