فهرست
استتوس: برای ضربه به افراد، به زندگی شخصی‌اش حمله نکنیم
استتوس: برای ضربه به افراد، به زندگی شخصی‌اش حمله نکنیم

استتوس: برای ضربه به افراد، به زندگی شخصی‌اش حمله نکنیم

آی اسپورت- با توجه به تعطیلی فوتبال حاشیه های مربوط به آن پررنگتر می‌شود. امروز از تلویزیون خبرمربوط به دستگیری دروازه بان پرسپولیس برایم بسیار جالب بود. شخصی که بدلیل انتشار عکسهای خصوصی اش به پلیس شکایت کرده بود حالا در مقام متهم به زندان فرستاده می شود.انتشار عکسهای خصوصی در شبکه های اجتماعی بدون اجازه صاحب عکس عملی غیرقانونی و در خارج از ایران جرمی سنگین محسوب می شود اما واقعا چرا درایران براحتی این موضوع را نادیده می گیریم. اگر قانون نمی تواند این مشکل را برطرف کند حداقل از لحاظ اخلاقی موظف هستیم مانع از انتشار آن شویم.هر شخصی در هر جایگاهی علایق و سرگرمی هایی دارد که مربوط به خود اوست نباید برای ضربه زدن به اشخاص، زندگی خصوصی شان راملاک قرار دهیم. اگر دروازه بان پرسپولیس از لحاظ فنی ضعیف است وداخل زمین عصبی و سرکش است در همان میدان فوتبال اورا بسنجیم. واقعا از این موضوع قلبم بدرد آمد و امیدوارم دوستانی که این متن را می بینند از انتشار عکسهایی خصوصی او جلوگیری کنند.

محمد تقوی
  ۶  
آی اسپورت
2016-01-04 17:15:13
نظر دهید

۶ نظر
-
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۳۹
چطور اون زمان که اون بلا رو سر مجاهد اوردن, همه خفه خون گرفته بودن؟
فرهود
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۴۵
باید خجالت بکشه باشگاهی که میبینه با بازیکنش به ناحق اینجوری رفتار میشه،اما  بجای حمایت از بازیکن پشتش رو اینجوری خالی میکنن
-
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۳۳
یک سلامی هم بکنیم به عزیز بالایی، جناب "نام و نام خانوادگی" که انقدر شوت تشریف دارند که فکر می کنند غرض از مطلب بالا بحث های چیپ ِ سرخ - آبی ست. چون حق مجاهد به ناحق پانزده سال پیش پایمال شده، دلیل نمیشه تا ابد این اتفاق بیفته. قضیه ریشه ای تر از این حرفاست جناب خوشحال.
جیم
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۳۳
رهبر جمهوری اسلامی درباره اعدام شیخ نمر:
«این عالمِ مظلوم نه مردم را به حرکت مسلحانه تشویق می‌کرد و نه به صورت پنهانی اقدام به توطئه کرده بود، بلکه تنها کار او، انتقاد علنی و امر به معروف و نهی از منکرِ برخاسته از تعصب و غیرت دینی بود.»
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۰۱
داستان نگو بابا میگه شاکی داره دادگاه هم نیومده بازداشتش کردن به گفته وکیلش منتشر کنندگان عکسها هم بازداشت شدن
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۳۷
سوشا هرکاری کرده تو زندگی شخصیش کرده مثل همه ما ها. چرا باید این طوری برخورد شه باهاش. فوتبالش نابود میشه مجاهد خذیراوی پیشنهاد بازی در تیم ب بارسا داشت منتها نابودش کردن. با سوشا اینجوری نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر