فهرست

حراج بازیکنان تیم منصوریان به خاطر افت قیمت نفت

آی‌اسپورت- تیم علی منصوریان که فصل گذشته پدیده لیگ بود و حتی می‌توانست با بازیکنان کم نام و نشان خود به قهرمانی لیگ برتر برسد، امسال نتوانسته مثل سال قبل نتیجه بگیرد. خبرآنلاین نوشت: نفتی‌ها امسال با مشکلات مالی زیادی مواجه شده‌اند و همین مشکلات باعث شده این تیم نتواند مثل پارسال نتیجه بگیرد.
در نیم فصل اول نفتی‌ها با این مشکلات مالی کنار آمدند. اما ادامه‌دار شدن این مشکلات باعث شد مهدی مومنی از تیم برود. پیام صادقیان هم تقریبا جدایی‌اش قطعی شده و می‌خواهد حتما از نفت برود. اما مشکلات مالی نفت باعث شده سه بازیکن دیگر این تیم هم در آستانه جدایی از این تیم قرار بگیرند.
مشکلات مالی نفت به خاطر افت قیمت جهانی نفت است که باعث شده شرکت ملی نفت به عنوان مالک این باشگاه، با مشکلات مالی گسترده‌ای مواجه شود. این وزارتخانه تصمیم گرفته در تمام زیرمجموعه‌های خود هزینه‌های اضافی را قطع کند که باشگاه نفت هم یکی از آن‌هاست. بنابراین مدیران باشگاه نفت موظف شده‌اند که تا حد امکان از هزینه‌های باشگاه کم کنند.
به همین دلیل سه بازیکن گران‌قیمت نفت در آستانه جدایی از این تیم هستند تا با این روش، هزینه‌های تیم کاهش یابد. جلال حسینی، آلویس نانگ و کارلوس سانتوس که هر سه نفر آن‌ها از بازیکنان میلیاردی نفت هستند یا باید از رقم قرارداد خود کم کنند یا اینکه به تیمی دیگر بروند چرا که نفت دیگر از این پول‌ها برای خرج کردن ندارد.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-01-04 17:23:58
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر