فهرست
غفلت کاربران ایرانی؛ نه یحیی اول شد نه طارمی
غفلت کاربران ایرانی؛ نه یحیی اول شد نه طارمی

غفلت کاربران ایرانی؛ نه یحیی اول شد نه طارمی

آی اسپورت- سایت انگلیسی زبان «ahdaaf.me» که اخبار و رویدادهای چهار لیگ برتر منطقه خاورمیانه شامل ایران، قطر، امارات و عربستان را پوشش می‌دهد، از طریق آرای کارشناسان و هواداران اقدام به معرفی بهترین مربی و برترین بازیکن سال خاورمیانه کرد. در بخش مربیان، یحیی گل‌محمدی سرمربی ذوب‌آهن، کاسمین اولاریو سرمربی الاهلی امارات، کریستین گراس سرمربی الاهلی عربستان و زلاتکو دالیچ سرمربی العین چهار کاندیدای کسب این عنوان بودند که در نهایت کاسمین اولاریوی رومانیایی که الاهلی را به فینال لیگ قهرمانان آسیا رساند، با کسب بیشترین آرا به عنوان مربی برتر سال خاورمیانه انتخاب شد.
در بخش بازیکنان هم 16بازیکن در ابتدا کاندیدای کسب عنوان برترین بازیکن سال خاورمیانه بودند که این فهرست در مرحله دوم به چهار کاندیدا کاهش یافت. در نهایت هم از بین چهار فوتبالیست به نام‌های مهدی طارمی از پرسپولیس ایران، عمر عبدالرحمان از الاهلی امارات، حسن الهیدوس از السد قطر و یاسر الشحرانی از الهلال عربستان، این عمر عبدالرحمان بود که این عنوان را به خود اختصاص داد.
انتخاب بهترین بازیکن و برترین مربی سال بر اساس آرای کاربران سایت «اهداف» از طریق شبکه اجتماعی «توئیتر» و ورود به صفحه شخصی این سایت در این شبکه اجتماعی صورت گرفت که طبیعی است خارج از دسترس کاربران ایرانی اینترنت و شبکه‌های اجتماعی بود، وگرنه طارمی که سهل است، اگر یک بازیکن از لیگ دوی ایران هم جزو نامزدها بود، هشت برابر سایر نامزدها رای می‌آورد و اول می‌شد.


9411
 
     
آی اسپورت
2016-01-04 17:37:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر