فهرست

رهبری‌فرد: سوشا گلر درجه دو بود که رفت پیش مجاهد!

آی‌اسپورت- بهروز رهبری‌فرد مدافع سابق پرسپولیس در رابطه با بازداشت سوشا مکانی مطلبی در اینستاگرامش نوشت. او در این مطلب به هیچ فرد و گروهی رحم نکرد. از خود سوشا تا خبرنگاران و قوه قضاییه و افرادی که به گفته او دلواپسان خودسر و قلدر هستند تاخت.

متن رهبری‌فرد در اینستاگرامش:
سوشا مکانی تمام شد و رفت همونجایی که قبل از اون امثال مجاهد خذیراوی و ... رفته بودند.بحث دفاع از یک حرکت خارج از عرف یک دروازه‌بان درجه دو نیست.بحث نابودی یک انسان هست و خانوادش. بحث سرخودگی یک جوون و بی‌آبرو شدن یک مسلمان هست که هنوز حکمی دال بر محکومیتش از مراجع قضایی صادر نشده.بحث نامردی مدیران پوپولیستیه که وقتی جوونهای مردم رو که تو تیم‌های شهرستانیشون بدور از حاشیه ستاره هستن رو با پول‌های میلیاردی میارن تو تهران هزارویکشب و بدون اینکه توجیه‌شون کنن و حواس‌شون بهشون باشه ولشون میکنن و وقتی گندی بالا میاد بجای حل مشکل و کمک کردن برای حل مشکل خودشونو کنار میکشن در حالیکه تقصیر این آقایون کمتر از امثال سوشا نبوده و نیست.بحث کم لطفی تعدادی از عزیزان ژورنالیست ماست که فقط برای چندصدتا تیراژ بیشتر یک حرکت نا متعارف یک بازیکن درجه دو چنان موضوع رو تو بوق و کرنا میکنن که گویی همه مشکلات جامعه هفتاد میلیونی ایران بخاطر حرکت غیر اخلاقی سوشا بوده و با نابودی اون دیگه ایران و ورزش کثیف‌مون درست میشه. بحث قوه محترم قضائه هست که بجای برخورد قاطعانه با یک مشت دلواپس خودسر قلدر که درست در حساس‌ترین شرایط سیاسی کشور که همون اجرای برجام هست کاملا آگاهانه در رکاب رژیم قاصد آل‌سعود بجای یک حرکت اعتراضی متمدنانه بسان آدمخوران دوران جاهلیت کاری میکنن که تمام زحمات دولت رو نقش بر آب میکنن نه تنها کاری به اونها که دشمنان واقعی مردم هستند ندارد بلکه اجازه میدهد قبل از تکمیل مراحل رسیدگی و انشا رای یک کار اشتباه یک جوون بی‌عقل تمام رسانه‌ها اینگونه آبروی او و خانوادشو ببرن. آقایون سوشا باید تنبیه شود ولی مرد باشید و مردانه با این موضوع برخورد کنید. والسلام.

کدخبر:9412
  ۷  
آی اسپورت
2016-01-04 17:51:19
نظر دهید
۷ نظر
-
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۳۹
هوادار تاج هم ولی خیلی راست گفته آفرین بهش
مسعود
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۰۵
آقای رهبری فر خود شما هم معصوم نبودی امثال مجاهد هم شما بهش ضربه زدید ناراحت بودید یه بچه جنوبی ساده چقدر از شما سرتر نابودش کردید
-
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۲۲
بد نبود ولی رژیم قاصد؟؟؟
میلاد پرسپولیسی
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۳۲
آقای رهبری فرد اولا که شماخودتونم نه ازنظر فنی ونه ازنظر اخلاقی درجه یک نبودید!
ثانیاً همه متوجه شدن که شما ازاین ناراحتی که درپرسپولیس پستی نداری،و جزوه کسانی هستی که اگه الان به شماپستی بدن نظرتون ۱۸۰درجه تغییر میکنه و ازهمه چیز تعریف میکنید!
سروش
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۳۴
چی گفت متوجه نشدم
جهان
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۲۰
نود درصد جوانهای ایرانی دوست دختر دارند حالا چرا به این بابا گیر دادن معلوم نیست ؟!
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۵۸
رژیم قاصد؟؟؟؟ خدایا خودت ظهور کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر