فهرست

واکنش مدیران دورتموند به پیشنهادهای اوبامیانگ: ممکن نیست

آی‌اسپورت- راینهارد رائوبال و یواخیم واتسکه رییس و نایب رییس باشگاه بوروسیا دورتموند خروج اوبامیانگ را ممکن نمی‌دانند. مهاجم گابنی دورتموند در بهترین فرم ممکن قرار دارد و با بثمر رساندن 27 گل در 26 حضور خود در تمامی مسابقات یک عملکرد استثنایی از خود نشان داده است. سایت بوندسلیگا در این باره نوشت: با این وجود واتسکه معتقد است که دورتموند با رفتن اوبامیانگ کنار خواهد آمد ولی قصدی برای فروش او ندارند.

واتسکه نایب رییس دورتموند در این باره گفت: «هیچ کس نباید این فکر اشتباه را بکند که دورتموند وابسته به یک بازیکن است، ما وابسته به بازیکن خاصی نیستیم. زمانی که روبرت لواندوفسکی هم ما را ترک نمود ما یک راه حل خوب پیدا کردیم، و اکنون اوبا 3 گل بیشتر از زمان حضور لوا در دورتموند در این فصل برای ما بثمر رسانده است. این نشان می‌دهد ما راه حل‌های خوبی همیشه خواهیم داشت. مهم این است که تمام تیم در کنار هم حضور داشته باشند ما نیازی به پول تیم‌های لیگ جزیره نداریم».
از طرف دیگر راینهارد رائوبال رییس دورتموند هم که کمتر در مورد چنین مسائلی واکنش نشان می‌دهد در این مورد واکنش نشان داد.رائوبال گفت:«اول این نکته را گوشزد کنم که اوبامیانگ تا سال 2020 با دورتموند قرارداد دارد. از لحاظ مالی در امن‌ترین وضعیت قرار داریم و حامیان وفاداری در سراسر دنیا داریم. اویامیانگ نیز از بازی در دورتموند لذت می‌برد و اینجا مانند خانه او است و اوبا نیز در قالب تیم عالی بازی می‌کند».

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-01-04 23:14:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر