فهرست
گزارش زنده: نود؛ مستقیم از استودیو 11
گزارش زنده: نود؛ مستقیم از استودیو 11

گزارش زنده: نود؛ مستقیم از استودیو 11

آی اسپورت- شنوندگان عزیز؛ توجه فرمایید. شنوندگان عزیز؛ توجه فرمایید. گزارش زنده، آغاز شد. -سلام. همین 4 تا حرف ساده گاهی چقدر مهم هستند. نه؟


-گزارش زنده امشب را با تبریک تولد سردبیرمان آغاز می کنید. هدایای‌تان را همین‌جا آپلود کنید و یا حداقل برای یک روز، در حالت عصبانیت کامنت نگذارید. -قبل از لایوکامنتیتری امشب، فیلمِ «هشت نفرت انگیز» را تماشا کرده ایم و در این لحظه دوست داریم یک گلوله بکاریم توی مغز همه آدم های دنیا. اصلا مگر آدم چقدر عمر می کند که وسترن خونبار آقای تارانتینو را دوست نداشته باشد؟ 
-این هفته ابدا قصد نداریم درباره مسائل غیرورزشی توئیت کنیم و صرفا به فوتبال خواهیم پرداخت. همین چند روز قبل بود که ریاض محرز، پنالتی تیمش را برابر بورنموث خراب کرد. به طور کلی این هفته، هفته خوبی برای ریاض نیست!  هر چند که گل به خودی زدن خیلی بدتر از پنالتی خراب کردن تلقی می شود. 
-بعید به نظر می رسد نود امشب زیاد به سوشا مکانی بپردازد اما به نظر می رسد محرومیت های فوتبالی برای او کافی نبوده‌اند و این گلر حالا می خواهد مدل تازه ای از محرومیت را تجربه کند!

-از سر ظهر خودکارمان گم شده و فکر می کنیم که محل قرار گرفتن‌اش را باید از همسایه‌ها بپرسیم. به هر خال در یک چنین جایی مشغول زندگی کردن هستیم.  -مدتی بعد از حمایت قاطع آقای رئیس از بنیتس، تساوی 10 نفره برابر والنسیا موجب شد رافا از رئال اخراج شود و زیدان جای او را بگیرد. فلسفه وجودی فلورنتینو پرز احتمالا این است که قدر مدیران فوتبال ایران را بدانیم! 
-تجربه سوشا و تجربه‌های قبل از او نشان می‌دهد اگر قصد شکایت از سرقت اطلاعات‌تان به پلیس فتا دارید، باید مایحتاج زندان را نیز به همراه داشته باشید! 

-هنوز هم که هنوز است دانشمندان یک بوق ردیاب برای کنترل تلویزیون اختراع نکرده اند؟

 

 


-سیدمهدی رحمتی، مهمان امشب نود خواهد بود تا شاید یک گفتگوی جذاب در این برنامه شکل بگیرد. طبیعتا عادل از آن دست آدم‌هایی نیست که مهمان دعوت می‍‌کنند و بعد محل استقرار او را به آتش می کشند! 
-بر خلاف هفته گذشته، نود این بار با حداقل تاخیر روی آنتن می‌رود. -سوال نظرسنجی برنامه، به گلِ برتر 4 ماه اخیر اختصاص دارد. مطابق سلیقه همیشگی عادل فردوسی پور، گل زیبا یعنی گلی که با شوت از راه دور به ثمر برسد. -یک کمک داور، در بخش ترین‌های امشب نود حضور دارد. عجیب‌تر آنکه این بار خبری از اشتباه نیست و رضا سخندان به خاطر یک تصمیم درست مورد تقدیر قرار می گیرد. -عجیب‌ترین جشن گل فصل، متعلق به محمد ابراهیمی است. اف 14 سابق تراکتورسازی بعد از گل زدن به این تیم شروع به کتک زدن خودش می کند. این بازیکن اگر در این مسابقه هت تریک کرده بود، با تور دروازه خودش را حلق آویز می کرد! 
-«ما مستحق کسب سه امتیاز بودیم». فراز کمالوند این جمله را به صورت پیش فرض در همه مسابقه‌های بعد از بازی به کار می برد. -«بازی یک جوری بود که نتوانستیم فوتبال کنیم». امیر قلعه نویی فرموده اند. محمدرضا خلعتبری گل می زند و رسول نویدکیا پاس گل می دهد. در اصفهان لحظات نوستالژیکی برای تماشاگرها خلق می شود! پرسپولیس-استقلال خوزستان 

-وقتی گلنزن‌ترین مهاجم لیگ با ضربه سر دروازه بهترین گلر را باز می‌کند، دیگر عجیب نیست که ایمان صادقی هم کلین شیت کند و مهدی طارمی تک به تک را از دست ندهد!
 


-بچه های برانکو برای شکستن دفاع تیم صدرنشین لیگ، حداقل دو تلفات داده اند. آماری که هر لحظه افزایش پیدا می کند.


 

-هر نرخی بیشتر از «رایگان» برای تماشای بازی های لیگ برتر ایران زیاد به نظر می رسد.
 

به مکالمه گزارشگر نود و دورقی بازیکن استقلال خوزستان دقت کنید:
+داستان درگیری‌ها چی بود؟
-فضول بودن بازیکناشون.
-یعنی چی؟
+حرف بد می زدن. به خصوص مسلمان. ماام حرف زدیم بهشون! 

-در دوربین نود، بالاخره کشف می شود که علی دایی نیز موفق به گلزنی به استقلال شده است. حتی اگر توپ او در مسیر حداقل به 21 نفر برخورد کرده باشد. -لبرون جیمز، یکی دیگر از سوژه های دوربین نود است. ستاره‌ای که یک نمایش کوتاه اما کاملا موفق در فیلم Trainwreck  نیز داشته و نشان داده استعداد بازیگری زیادی دارد. -پژمان نوری حتی تا صد سالگی نیز، در پنالتی گرفتن رقیب ندارد. او خوش شانس بوده که نودی ها هنوز آیتمش را نساخته اند. -در همین لحظه، در گروه آی اسپورت طبق معمول بحث بر سر گزینه‌های نظرسنجی نود داغ است و نیلوفر کنگرانی گزینه های مدنظرش را تبلیغ می کند. گزینه هایی که غالبا در نظرسنجی آخر می‌شوند. -وحید طالب لو در دو مسابقه از بدترین خطوط حمله لیگ برتر گل خورده است. او هر دو بار قربانی اشتباهات داوری شده اما به جای داور، همه از مهدی رحمتی حرف می زنند. 

سید، روی صندلیِ مهمان-عادل فردوسی پور هیجان زیادی برای حضور رحمتی در استودیو داشته و از ابتدای برنامه هر چند دقیقه یک بار به حضور او اشاره کرده است. اجرای او، یادآور اجرای رامبد جوان در روز حضور عادل در خندوانه است.

 -«مهدی رحمتی، بهترین گلر تاریخ کهکشان راه شیری!». در این قسمت از نود، با عادل فردوسی پوری روبرو هستیم که قصد دارد همه وقت گفتگو را با تعریف از مهمان برنامه سپری کند. -الگوی اصلی سید، ایتالیایی ها هستند. در گلری و خوش‌تیپی.

 


-گل 40 متری مهدی خیری به رحمتی نیز، در حضور خود او در نود پخش می‌شوند. آن توپ هنوز هم در مسیر دروازه استقلال است.

  -رحمتی اشتباه خودش را در رقم خوردن گل خیری می‌پذیرد اما فردوسی‌پور حاضر است خودش را به عنوان مقصر اصلی معرفی کند تا تقصیر را از سید بگیرد.

 -همه آن هایی که منتظر یک مصاحبه چالشی در نود بوده اند، احتمالا از دقایقی قبل در خواب هستند.

 


-گلر آبی های تهران قیمت بالای بلیت‌های آزادی را دلیل غیبت تماشاگران معرفی می کند اما قیمت بلیت های آزادی را نمی داند!

 

-صرف فعل خواستن، دلیل اصلی موفقیت این فصل تیم مظلومی از نگاه رحمتی است.

 

-رحمتی در پیکان، هوای بازیکنان تیمش را داشته است. مثل کاراکتر فیلم سن پطرزبورگ که به شدت هوای شخصیت پیمان قاسم خانی را در سکانس های زندان داشت!

 


-ورق در حال برگشتن است. آیا این جمله نود، به معنی تلاش برای بازگرداندن مهدی رحمتی به تیم ملی است؟ 

 


-«کمتر کسی می‌تواند ادعا کند گلری بهتر از رحمتی در لیگ وجود دارد». این جمله در حالی در نود پخش می شود که خود تیم آنالیز نود نیز در همین گروهی هستند که از نظر نود اقلیت را تشکیل می دهد! 

 


-حتی شعر جناب خان. در نود از هر بهانه‌ای برای حمایت از رحمتی استفاده می‌شود. 


 


-هر کسی از ماجرا خبر نداشته باشد، با تماشای آیتم امشب نود تصور می کند کی‌روش مدت‌ها به دنبال رحمتی بوده اما این بازیکن حاضر به همکاری با سرمربی پرتغالی نشده است. -مصاحبه امشب نود با رحمتی، بازتاب مثبتی در شبکه های اجتماعی برای عادل نداشته است. او مدتی بعد از دریافت لقب کی‌روشی پور از مایلی کهن، حالا در جبهه مقابل توپ می زند تا لقب رحمتی پور را دریافت کند.-حالا رحمتی از استقلالی‌ها خواهش می‌کند که برنامه عادل را تماشا کنند!  باورش ساده نیست اما فردوسی پور مدیون مهمان برنامه اش شده است. 
-عادل تا حد توان از سید تعریف می کند و رحمتی نیز عادل را مورد ستایش قرار می دهد. همه راضی هستند به جز مخاطبانی که در انتظار یک گفتگوی جسورانه بودند. 
-میزان چالش با مهمان در برنامه‌های بهرام شفیع نیز از نود امشب به مراتب بیشتر است! 
-رامین رضاییان، صدرنشین نظرسنجی نود است. به نظر می رسد استقلالی ها هنوز به حرف رحمتی گوش نداده اند و با دلجویی فردوسی پور نیز کنار نیامده اند. 
-رحمتی در آخرین لحظات حضور در استودیو، برای یک سامانه هواداری نیز تبلیغ می کند. هر لحظه منتظریم مرتضی حسینی نیز از پشت دکور بزند بیرون و همان حرف های همیشگی را تکرار کند. 

-هر چه تعداد بازیکنان مازاد نفت بیشتر می‌شود، این تیم در لیگ برتر به شرایط ایده آل تری می رسد.
 


-تیمی که مربی اش در دقیقه 2 به داوری معترض شود، در دقیقه 7 نیز گل می خورد. صبا این هفته  به ناآرامی علی دایی می بازد.
 


-تنها گروهی که این روزها به فکر استقلال اهواز هستند شاید داورها باشند. آن‌ها درخواست کاپیتان این تیم برای اخراج را می پذیرند تا کلاه کج بیشتر از این در زمین زجر نکشد.
 


-سقوط استقلال اهواز، بدترین خبر ممکن برای مهاجمان لیگ برتر خواهد بود. حتی یک تکه آجر این روزها می تواند دروازه این تیم بار باز کند. -در مورد استقلال اهواز، سوال کلیدی اینجاست که آن ها این 6 امتیاز را با چه جادویی به دست آورده اند؟-هر مدیرعامل استقلال اهواز، تیم را با کسب 1 امتیاز در لیگ برتر ترک کرده است! 
«بازنشسته». این پاسخی است که یک کودک کار درباره شغل موردعلاقه‌اش به نود می‌دهد. کودکی که لابد به اندازه سی سال خیلی‌ها کار کرده است. -نود چهاردهم/پانزدهم دی ماه نیز بیست دقیقه به دو بامداد تمام می‌شود. طبیعتا با تعطیلی برنامه نود، گزارش زنده نیز برای چند هفته تعطیل خواهد بود. حقیقتا چطور می‌توانید دوشنبه‌ها را بدون گزارش زنده به صبح برسانید؟ 

کدخبر:9405
  ۱۹  
آی اسپورت
2016-01-05 03:03:37
نظر دهید

۱۹ نظر
-
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۵۵
من که واستادم واسه بلوری. مگه چقدر عمر میکنیم که فیلم تارانتینو رو با کیفیت اسکرینر ببینیم.
امید م
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۵۷
من فکر می‌کنم اون "شهروندای عادی" که از دیوار سفارت رفتند بالا رو خیلی راحت‌تر می‌شه باهاشون کنار اومد تا این "شهروندایی" که از دیوار زندگی خصوصی مکانی‌ها می‌رند بالا. در مجموع عرض کنم که سیانور تو کشوئه، از بالا سومی.
-
دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۵۹
من دیوونه ی استاد تارانتینو هستم ولی این هشت نفرت انگیزش اصلا خوب نیست, فقط خواسته به زور چند نفرو بچپونه زیر یه سقف تا بهم تیراندازی کنن
امیررضا
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۰۹
ببینیم عادل چه میکنه با سید
فرزاد
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۱۰
هفته خوبی برای رضا نبود. عالی نوشتی اقا
هاهاها
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۱۴
اقا به نظرم جای تماشای نود،بریم سمت سفارت جیبوتی
عادل فردورپوس
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۱۷
ایول این هفته گرافیک نود عالی بود.
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۱۳
عادل مصاحبه کردن بلد نیست ،راه دور نمی خواد بره ،یه سر بره همین شبکه ی بغل (٤) ،شاید یه چیزی از منصور ضابطیان یاد گرفت
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۴۴
این رحمتی چقدر مغروره. اصلا حاضر نیست اشتباهشو بپذیره. میتونست بگه اشتباه کردم و عذرخواهی میکنم تا توپ رو بندازه تو زمین کیروش. چنین شخصیتی تو تیم ملی نباشه بهتر از بودنشه.
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۵۰
بچه برو بگیربخواب
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۵۷
لنگ اسپورت عزیز خودتو کشتی و امشب فقط علیه سید نوشتی خسته نشدی لنگی واتس متاسفم که اینقدر اجنبی پرست هستی
رضا
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۵۸
فقط سید مهدی کیروش باید رحمتی رو دعوت کنه
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۰۲
عادل اصلا مصاحبه کننده خوبی نیست
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۰۴
دم سید گرم که حرف دل هوادارای استقلال رو زد
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۱۰
نود هم نودای قدیم. خلاصه بازی‌هارو که از نت هم میشه دید...
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۲۸
اقا کنار سرهنگ نشستیم ،جنابشان بارها متذکر شدن که گوشزد کنیم و نقل قول از ایشان که بار ها عرض کرده اند که او این کاره نیست (استاد اشاره دارد به سلسله مصاحبه ها ی در نیامده ی عادل )
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۲۹
جالبه که حریفان استقلال حق دارن بازیکنان استقلال رو هل بدن اما پنالتی نیست, اما کوچکترین برخورد بازیکنای استقلال با حریف پنالتیه. پژمان نوری تمارض می کنه, کارشناس داوری هم میگه برخوردی نیست اما اعلام می کنه پنالتیه. این قضایا تو نود عادیه؟ ما استقلالیا حق نداریم به نود بدبین باشیم؟
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۳۳
لنگ اسپورت اجنبی پرست
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۵۵
پس اکسل ویتسل کوجاست؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر