فهرست

بیرانوند: پرسپولیس با من تا 10 سال دنبال گلر نمی‌رود!

آی‌اسپورت- با مشکلی که برای سوشا مکانی پیش آمده بود، ظاهرا مسوولان باشگاه پرسپولیس به فکر یک گلر جدید افتادند. هنوز خبری در مورد کنار گذاشتن مکانی منتشر نشده بود که خبر رسید علیرضا بیرانوند قرار است به پرسپولیس برود. به تیمی که از ابتدای فصل با مشکل دروازه‌بانی مواجه بود. علیرضا بیرانوند هم اگرچه بارها گفته بود استقلالی است و دوست دارد در تیم آبی پایتخت بازی کند اما ظاهرا بدش نمی‌آمد حالا که استقلال گلر مطمئنی دارد، در دیگر تیم بزرگ پایتخت بازی کند. در تیمی که پرهوادارترین تیم آسیا شناخته می‌شود.

بیرانوند در مورد حضورش در پرسپولیس به ایران ورزشی گفت: «هر بازیکنی دوست دارد جایی برود که دیده شود. من هم همینطور هستم و دوست دارم به تیم‌های بزرگ بروم اما با نفت تهران قرارداد دارم و پرسپولیس باید با نفت تهران صحبت کند و رضایت مرا بگیرد. امیدوارم دو تیم با هم کنار بیایند و این اتفاق بیفتد. خودم دوست دارم به پرسپولیس بروم چون در این تیم بهتر دیده می‌شوم. نفت تهران برایم خیلی زحمت کشیده و آقای قنبرزاده در حقم پدری کرده. الان 10، 12 سال است در نفت تهران هستم و چون دوست دارم لژیونر شوم و سال‌ها در تیم ملی بازی کنم باید جایی باشم که دیده شوم.»

دروازه‌بان ملی‌پوش نفت تهران در رابطه با اینکه خیلی‌ها معتقدند حضور در استقلال و پرسپولیس مشکلات زیادی دارد و ممکن است دچار حاشیه شود، ادامه می‌دهد: «اگر به پرسپولیس بروم دنبال حاشیه نیستم و دوست دارم با آرامش کار کنم. اگر دنبال حاشیه بودم در هفده سالگی ازدواج نمی‌کردم اما زود ازدواج کردم چون دوست داشتم سالم زندگی کنم و پیشرفت کنم.»

علیرضا بیرانوند درباره احتمال درگیری‌اش با سوشا مکانی در پرسپولیس گفت: «من با سوشا مشکلی ندارم اما فکر نمی‌کنم اگر به پرسپولیس بروم سوشا در این تیم بماند. حتی شنیده‌ام ممکن است من و سوشا با هم معاوضه شویم اما در نهایت همه چیز بین قنبرزاده و طاهری خواهد بود و آنها تصمیم می‌گیرند. امیدوارم این اتفاق بیفتد چون دوست دارم جایی باشم که دیده شوم. چند سال است که می‌خواهم به تیم‌های بزرگ بروم اما متاسفانه نشده و دنبال این هستم که اگر به پرسپولیس بروم برای 10 سال در این تیم بازی کنم و نمی‌خواهم یک سال بازی کنم و تمام شوم. اینقدر به خودم اعتماد دارم که بگویم اگر من باشم پرسپولیس تا 10 سال دنبال گلر نباشد.»

کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-05 00:51:10
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۵۱
تو سال دیگه سربازی خخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر