فهرست
شایعه عجیب در مورد سوشا: مکانی ممنوع التصویر شده
شایعه عجیب در مورد سوشا: مکانی ممنوع التصویر شده

شایعه عجیب در مورد سوشا: مکانی ممنوع التصویر شده

آی اسپورت - این روزها سوشا مکانی در کانون حاشیه‌های مختلف قرار گرفته و هر روز شایعه جدیدی در مورد او به گوش می‌رسد.
 دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس که اخیرا به خاطر انتشار برخی از تصاویر خصوصی‌اش تحت فشار است، از یک سو باید جزییات این پرونده حساس را پیگیری کند و از سوی دیگر حرف‌وحدیث‌هایی را به جان بخرد که بعضی از آنها تا حدود زیادی عجیب به نظر می‌رسند.
 مثلا ظرف یکی، دو روز اخیر یک خبرگزاری بدون آنکه اسمی از سوشا ببرد، خبر ممنوع‌التصویری او را منتشر کرده است. در بخشی از این خبر می‌خوانیم: «این دروازه‌بان که در یکی از تیم‌های پرهوادار فوتبال ایران بازی می‌کند در چند وقت اخیر حاشیه‌های زیادی را درست کرده است. او در این مدت درگیری‌های زیادی با بازیکنان حریف و البته بازیکنان خودی داشته است تا جایی که زمانی زیادی را به دلیل محرومیت بیرون مانده است. اما اخیرا انتشار عکس‌های غیر اخلاقی او در فضای مجازی باعث شده به دستور شورای سیاست‌گذاری صداوسیما ممنوع‌التصویر شود. به این ترتیب دوربین‌های تلویزیونی حق ندارند از این دروازه‌بان نمای بسته نشان دهند و یا در صحنه‌های آهسته تصویر این بازیکن را از نمای نزدیک نشان بدهند.»
 مسابقات لیگ برای یک ماه تعطیل شده و پس از آن هم اصلا معلوم نیست پرونده فعلی سوشا چه سرانجامی پیدا کرده باشد؟ جالب‌تر اینکه مکانی بازی آخر پرسپولیس با استقلال صنعتی خوزستان را هم به دلیل محرومیت از دست داد و بنابراین برنامه 90 شب گذشته هم هیچ بهانه‌ای برای نشان دادن تصویر این دروازه‌بان نداشت.
 در این شرایط به هیچ ترتیبی نمی‌توان متوجه صحت و سقم شایعه ممنوع‌التصویری مکانی شد. در حال حاضر اوضاع طوری است که می‌توان گفت تا یک ماه آینده، بنگستون و خسرو حیدری هم ممنوع‌التصویر هستند؛ چون بازی آخر را برای تیم‌های‌شان بازی نکرده‌اند و مسابقه بعدی آنها هم اواسط بهمن برگزار خواهد شد!


منبع: بانک ورزش
     
آی اسپورت
2016-01-05 10:19:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر