فهرست

گزارش afc درباره تیم امید: تیمی با پتانسیل بالا

آی اسپورت - تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل زیر 23 سال ایران برای قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک از چند روز دیگر در دوحه قطر به میدان خواهد رفت.
سایت کنفدراسیون فو‌تبا‌ل آسیا در این زمینه نوشت: «ایران در مسابقات پیش روی زیر 23 ساله‌های آسیا به دنبال کسب قهرمانی است اما آنها اعلام کردند که احمد نوراللهی در این تورنمنت غایب است. بازی‌های ایران در این دوره از ر‌قا‌بت‌ها از دوازدهم ژانویه آغاز می‌شود و هنوز شک و شبهه زیادی در مورد حضور نوراللهی در این دوره از ر‌قا‌بت‌ها به خاطر آسیب‌دیدگی‌های زیاد وجود دارد.
در پایان هفته‌ گذشته اعلام شد بازیکن تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس به خاطر این که نتوانسته آسیب‌دیدگی‌اش را پشت سر بگذارد، در فهرست نهایی 23 نفره محمد خاکپور حضور ندارد. حبیب کاشانی، سرپرست تیم ‌ملی زیر 23 ساله‌های ایران در این زمینه گفته بود MRIهای گرفته شده هنوز نشان می‌دهد که او آسیب دیده است. باید استراحت بیشتری داشته باشد تا بتواند به صورت کامل آسیب‌دیدگی‌ را پشت سر بگذارد.
آسیب‌دیدگی‌ این هافبک دفاعی نقصان دیگری برای تیم ‌ملی ایران است که قصد دارد در این تورنمنت نتیجه‌های خوبی بگیرد. پیش از این نیز مشخص شده بود سه بازیکن دیگر ایران در این تورنمنت حضور نخواهند داشت.
سردار آزمون، ستاره آینده دار ایران در کنار سعید عزت اللهی که هر دو در باشگاه روستوف روسیه بازی می‌کنند، به خاطر عدم اجازه باشگاه‌شان نتوانستند در این تورنمنت حضور داشته باشند. همین اتفاق در مورد علیرضا جهانبخش هم رخ داد. او که در آلکمار هلند توپ می‌زند نیز اجازه حضور در این دوره از رقابت‌ها را نیافت.
با توجه به این که این چهار بازیکن در تیم ایران حضور ندارند، محمد خاکپور اما تیم با تجربه ای را در اختیار دارد که از پتانسیل‌ بسیار بالایی برخوردار است و می‌تواند در قطر نمایش درخور توجهی ارائه کند.منبع: ایسنا
بدون حضور آزمون در ترکیب این تیم به نظر می‌رسد بار گلزنی روی دوش امیر ارسلان مطهری، مهاجم نفت تهران قرار داشته باشد. البته مطهری در کنارش احسان پهلوان، علیرضا نقی زاده و علی کریمی را نیز دارد که همه آنها به طور میانگین نمایش‌های خوبی برای تیم ‌ملی زیر 23 سال ایران داشته‌اند.»
     
آی اسپورت
2016-01-05 12:24:42
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر