فهرست
کارشناسی: چرا ون گال اخراج نشد؟
کارشناسی: چرا ون گال اخراج نشد؟

کارشناسی: چرا ون گال اخراج نشد؟

گابریله مارکوتی
 
یونایتد مقابلِ چلسی نمایشی قابلِ قبول داشت و سوانزی را هم شکست داد تا حالا در رده‌یِ پنجم قرار بگیرد و تنها 3 امتیاز با تاپ فور فاصله داشته باشد. آیا ون گال و تیمش از بحران رد شده‎‌اند؟ مطمئن نیستم اینطور باشد.
یونایتد یک نیمه‌یِ اول ضعیف را مقابلِ سوانزی، تیمی که مربیِ موقت دارد و از اکتبر به این ور تنها یک بازی را برده، پشتِ سر گذاشت. اما نشانه‌هایِ خوب برایِ یونایتد نمایشِ عالیِ آنتونی مارسیال و گلِ وین رونی، بعد از دو ماه و نیم در لیگِ برتر بود. و چه گلی هم بود! هر انتقادی که از رونی داشته باشیم زدنِ چنین گلی نیاز به تکنیک و خلاقیتِ فوق‌العاده‌ای دارد.
بعد از این بازی باشگاه یک بارِ دیگر اصرار کرد که ون گال تا پایانِ قراردادش، یعنی تابستانِ 2017 در پستش باقی خواهد ماند. این موضعِ باشگاه در حالیکه مورینیو آزاد است و اعلام کرده قصد استراحت ندارد و می‌خواهد در لیگِ برتر باقی بماند، موضعی شجاعانه است. تصمیمِ باشگاه برایِ حفظِ مربی‌اش چه از باور به مسیرِ درستی که با ون گال در حال طی شدن است باشد، و یا چه از بابتِ بی اعتمادی به مورینیو، در هر صورت تفاوتی نمی‌کند. این تصمیمی است که باشگاه باید با تبعاتش روبرو شود. اما اگر مسئولینِ یونایتد منتظر نشستن تا تیمشان چند نتیجه‌یِ بدِ دیگر بگیرد و بهانه‌ای مستحکم برایِ اخراجِ ون گال پیدا کنند، آن وقت است که گلیزرها باید نگرانِ چنین مدیریتی باشند.
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-05 15:00:56
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۳۸
این مکتب یونایتده....تا تهش با مربی هستیم(البته به جز مویس)...حتی اگه بدترین بازی ها رو هم انجام بدیم بازم رو سکو ها به نشانه ی انتظار فقط فریاد حمله سر میدیم...اگه مربی پشت سر هم عوض کنیم یه تیمی میشیم مثله رئال:)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر