فهرست
قاب روز: هیچکس دلتنگت نمی‌شود!
قاب روز: هیچکس دلتنگت نمی‌شود!

قاب روز: هیچکس دلتنگت نمی‌شود!

آی اسپورت- در روزگارِ حکمرانی رسانه‌های آنلاین، تعطیلی هر روزنامه یک گام نزدیک شدن به پایانِ دوران خبرهای کاغذی است و این برای جماعتی که هنوز هم لذت ورق زدن روزنامه را با مرور هیچکدام از صفحه‌های اینترنتی عوض نمی‌کنند، خبر خوبی نخواهد بود. استقلال جوان، تازه‌ترین رسانه نوشتاری تعطیل شده ایران به شمار می رود. خبر تعطیلی روز گذشته شنیده شد و درست وقتی همه منتظر بودند این رسانه قدیمی با یک جلد احساسانی از مخاطبان‌اش خداحافظی کند، استقلال جوان با همان گرافیک ضعیف همیشگی روی کیوسک‌ها رفت و طلبکارانه رد اشتباهات داوری در بازی های استقلال را گرفت. انتخاب همین مدل برای خداحافظی کافی بود تا هیچکس، دلتنگ این روزنامه نشود. روزنامه‌ آبی‌ها در همه این سال‌ها درست مثل روزنامه های حامی تیم رقیب، بیشتر از رنگ لباس تیم مورعلاقه، از رنگ زرد تبعیت می‌کرد. رسانه‌ای که بارها با تیترهای عصبانی، جمله‌هایی کنایه آمیز، گفتگوهایی سرشار از تمسخر، تصاویری نازیبا و بازی کسل کننده با اعداد به جز عده معدودی از خوانندگان‌اش، روی اعصابِ بسیاری از مخاطبان فوتبال ایران راه رفت. کار سختی به نظر می رسد که بیشتر از سه دهه فعال باشی و آخرش همه برای بدرقه‌ات عجله به خرج بدهند. سخت است که 20 نفر را بخندانی و اخم‌های 20 میلیون نفر را در هم گره بزنی. روزنامه کارهای سخت، از امروز به بعد منتشر نخواهد شد. 


کدخبر:9405
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-05 17:01:04
نظر دهید
۴ نظر
شاهرخ
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۱۶
دوست عزیز این ک ه صفحه اول روزنامه استقلال جوان نیست این روزنامه استقلال هست که کماکان چاپ میشه
شاهین
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۲۶
مکتب فتوشاپ گل محمد نوری، مکتب پنهان کردن دو پنالتی اخراج اشتباه در بازی با راه آهن، گل خطا به اس اهواز و پنالتی الکی، پنالتی گم شده برای استقلال خوزستان در دقیقه نود و صبا باطری در دقیقه دو، مکتب دروغ و تملق و دکتر شوالیه بدرودددددددددد
حسین
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۵۲
آقای نویسنده وقتی دیروز که جلد همه روزنامه ها بردن آبروی سوشا مکانی بود و روزنامه استقلال جوان تصمیم گرفت به این موضوع نپردازه و معرفت به خرج داد شما کجا بودی؟ چرا حتی یه اشاره بهش نکردی که الان به خودت اجازه میدی از جانب 30 میلیون طرفدار استقلال حرف بزنی و بگی که کسی دلتنگ این روزنامه نمیشه؟
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۵۰
مطلب عالی بود. آقای شاهرخ که اینجا کامنت گذاشتی اصلا تا حالا روزنامه خریدی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر