فهرست
همه حاشیه‌های سوشا در سال94 / هر ماه، یک بحران!
همه حاشیه‌های سوشا در سال94 / هر ماه، یک بحران!

همه حاشیه‌های سوشا در سال94 / هر ماه، یک بحران!

آی اسپورت- این‌طور به نظر می‌رسد که گرفتاری قضایی پیش آمده برای سوشا مکانی را باید نقطه پایان حضور این دروازه‌بان در پرسپولیس بدانیم. به این ترتیب، گلر سابق استیل‌آذین که یک کلکسیون کامل و زنده از رفتارهای عجیب و غریب بود، به یک‌سال‌ونیم همکاری پر از بحرانش با پرسپولیس خاتمه خواهد داد. سوشا در ابتدای لیگ چهاردهم حرفه‌ای به عنوان رقیب نیلسون به پرسپولیس آمد، اما شاید با هیچ متر و معیاری نتوان به عملکرد فنی و اخلاقی او در این باشگاه نمره قبولی داد.


فروردین 94:
سوشا مکانی بعد از آنکه مطلع شد در ترکیب اصلی پرسپولیس برای بازی با راه‌آهن قرار ندارد، ضمن پرخاش به حمید درخشان، اردوی پرسپولیس را ترک کرد و حاضر نشد روی نیمکت ذخیره‌ها بنشیند. باشگاه برای مکانی جلسه فوق‌العاده تشکیل داد و 20درصد از رقم قرارداد او را به عنوان جریمه کسر کرد. سوشا تا آستانه اخراج از پرسپولیس پیش رفت، اما با عذرخواهی از درخشان به تیم برگشت. در آن زمان تصاویر بسیار عجیبی از آشتی‌کنان او و سرمربی سابق سرخپوشان روی خروجی خبرگزاری‌ها رفت.


اردیبهشت94:
بعد از پیروزی پرسپولیس در داربی80، سوشا مکانی به هواداران استقلال «شش» نشان داد. حنیف عمران‌زاده به این کار او اعتراض کرد. طرفین با هم زد و خورد کردند و سه جلسه از همراهی تیم‌های‌شان محروم شدند. به این ترتیب مکانی سه بازی اول پرسپولیس در لیگ پانزدهم را از دست داد. سرخپوشان در این سه بازی 8گل دریافت کردند و فقط یک امتیاز گرفتند.


مرداد94:
در پایان بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن، سوشا به شکل عجیبی با دوربین برنامه نود درگیر شد. او با پرخاشگری تمام، جملات تندی در نقد بخش آنالیز این برنامه به زبان آورد، هرچند بعدتر ناچار به عذرخواهی و تلطیف فضا شد.


شهریور94:
در جریان بازی یک‌هشتم نهایی جام‌حذفی بین پرسپولیس و ملوان، بعد از اخراج مهدی طارمی، سوشا مکانی هم به خاطر حاشیه‌هایش یک کارت زرد گرفت. او که با این اخطار بازی مرحله بعدی با ملوان را از دست داده بود، به رفتارهای بسیار عجیب و پرخاشگرانه‌ای رو آورد و چیزی نمانده بود از زمین اخراج شود. کمیته انضباطی بعدتر سوشا را به خاطر همین حرکات، یک بازی محروم کرد و او مسابقه با سیاه‌جامگان را از دست داد.


مهر94:
پیش از بازی دوستانه ایران و ژاپن، سوشا مکانی در اردوی تیم ملی با علیرضا بیرانوند درگیر می‌شود. ظاهرا کار طرفین، به پرتاب نمکدان می‎‌کشد. از قرار معلوم ابراز تمایل بیرانوند برای حضور در پرسپولیس باعث وقوع این درگیری شده بود.


آبان94:
بعد از درخشش مهدی رحمتی در داربی81، رضا نورمحمدی و محسن بنگر در مصاحبه‌هایی جداگانه به ستایش از کاپیتان استقلال پرداختند. این مساله به مذاق سوشا خوش نیامد و او چنان ناخشنودی‌اش را ابراز کرد که کاپیتان‌های اول و دوم پرسپولیس ناچار شدند به فاصله نیم ساعت، دو پست حمایتی از مکانی روی اینستاگرام قرار بدهند و از وی دلجویی کنند!


آذر94:
مکانی به خاطر عدم تسویه‌حساب با مدیر برنامه‌های سابقش از حضور در بازی پرسپولیس و استقلال‌اهواز محروم شد. با این وجود برگزاری جلسات حضوری بین او و ایجنتش به غائله پایان داد. این ماجرا برای بازی بعدی هم تکرار شد تا اینکه بالاخره سوشا توانست رضایت دائمی این مدیربرنامه‌ها را جلب کند.


آذر94:
بعد از تساوی با نفت‌تهران، سوشا مکانی در نزدیکی‌های اتوبوس پرسپولیس با دوربین شبکه خبر درگیر شد. این درگیری با وساطت کریم باقری فیصله پیدا کرد.


 
دی94:
انتشار برخی تصاویر خصوصی از مکانی دردسرساز شد و باعث شد سوشا را به دادگاه فرهنگ و رسانه احضار کنند. او بعد از ادای توضیحات در این دادگاه، موقتا بازداشت شد.منبع: همشهری ورزشی


9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-05 19:21:25
نظر دهید
۲ نظر
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۰۶
گاهی اوقات ارزشهای تیم فراتر از منفعت یک شخصه. ما هوادارا راضی به از دست دادن پیام صادقیان نبودیم ولی بخاطر حواشی که برای تیم درست میکرد از خدامون بود که بره. همچنین خانزاده که اونطوری رفت. این سوشا هم از روز اولش مدام داره حاشیه درست میکنه. از شیث رضایی که خونش رنگین تر نیست.
-
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۱۰
فروردین 94 درخشان از مربی گری پرسپولیس برکنار شده بود . مورد اول مربوط میشه به زمستون سال 93
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر