فهرست
نامه پسر 11 ساله به فرگی/ انتقاد از ترکیب کیروش
نامه پسر 11 ساله به فرگی/ انتقاد از ترکیب کیروش

نامه پسر 11 ساله به فرگی/ انتقاد از ترکیب کیروش

آی اسپورت- در سال 2005 یک پسر 11 ساله به نام پل گلا ابوئه تصمیم گرفت نامه ای برای سر الکس فرگوسن که در آن زمان سرمربی منچستریونایتد بود بنویسد. او از بعضی از تصمیمات فرگوسن راضی نبود و در نتیجه اعتراضش را با نامه ای کاملا مودبانه که برای باشگاه نوشت نشان داد. جالب اینجاست که او اشتباهات دیکته ای هم داشته است.
آقای فرگوسن عزیز
من فکر می کنم شما یک مربی فوتبال بی نظیر هستید. من هوادار شما و منچستریونایتد هستم. رکورد مربی گری شما فوق العاده است. هم در آبردین و هم در منچستریونایتد. هرچند من همیشه با همه کارهایی که شما می کنید موافق نیستم و اگر من مربی بودم مطمئنا کارهای متفاوتی می کردم. مثال وقتی سیستم 2-4-4 بهتر نتیجه می دهد من برای استفاده از سیستم 3-3-4 پافشاری نمی کنم. همچنین وین رونی یک بازیکن کامل برای پست های عمقی نیست و وقتی جدا از فان نیستلروی بازی می کند بهتر نتیجه می دهد. اگر من بودم به خاطر یک بحث با بکام او را بیرون نمی کردم. او باعث فروش لباس های زیادی می شد و خوب بود که او را در خط میانی 5 نفره ای که متشکل از رونالدو، بکام، کین، اسکولز و گیگز/پارک است داشته باشیم. من همچنین ریکاوردو را هم به عنوان دروازه بان سوم نگه می داشتم تا ببینم چقدر خوب است. با وجود بازی های کمی که از او دیدم معتقدم که او دروازه بان با کیفیتی است. اگر من بودم اجازه نمی دادم کارلوس کیروش آن ترکیب را مقابل نوریچ انتخاب کند. خیلی از بازیکنان در پست های اصلی نبودند و در پست هایی نبودند که بهترین بازی ها را آنجا ارائه می دادند. به نظرم فینال جام حذفی می توانست کل فصل ما را تحت الشعاع قرار دهد. شانس گلزنی زیادی داشتیم که از آن ها استفاده نکردیم. این چیزی است که یونایتد باید در این فصل از آن استفاده کند، اگر می خواهد همه جام ها را ببرد.
به هر حال به خاطر خریدهای جدید، ادوین فان در سار و پارک جی سونگ خوشحالم. فان درسار خیلی باتجربه است و می تواند به راحتی جانشین پیتر اشمایکل شود. پارک هم بازیکن خوبی است و یک بازیکن همه کاره است. در کل من فکر می کنم شما یک مربی بزرگ هستید و اگر بهترین دنیا نباشید، یکی از بهترین های اروپا هستید.
با احترام
پل گلا ابوئه (11 ساله)

 
سر الکس هم در نامه ای پاسخ این هوادار نوجوان را داده است:
پل عزیز
به خاطر نامه اخیر ممنونم و همیشه خوب است که نظرات هوادارانمان را بشنویم.
من می خواهم شخصا از این فرصت استفاده کنم و از حمایت بی نظیر و از خودگذشتگی هایی که در این سال ها برای باشگاه انجام داده اید تشکر کنم.
با بهترین آرزوها
با احترام
سر الکس فرگوسنکد خبر 9404
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-06 16:23:01
نظر دهید

۱ نظر
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۳۷
پنج یا یازده بالاخره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر