فهرست

حمایت تمام قد گل‌محمدی از عادل: نود همیشه بی‌طرف است

آی‌اسپورت- پس از صحبت‌هایی که مهدی رحمتی در برنامه نود انجام داد و با انتقاد از فردوسی‌پور از بی‌طرف نبود او انتقاد کرد، یحیی گل‌محمدی در مصاحبه‌ای با کاپ به حمایت از عادل پرداخت. سرمربی خونسرد و آرام ذوب‌آهن اصفهان در این باره گفت: «بیننده‌ای که فوتبال را می‌فهمد متوجه می‌شود که او کاملا بی‌طرف است. اتفاقا سوالی که همیشه در ذهن من وجود دارد این است که عادل فردوسی‌پور استقلالی است یا پرسپولیسی هنوز هم پس از این همه سال نتوانستم بفهمم عادل به کدام رنگ تمایل دارد. فکر می‌کنم موفقیت او هم مربوط به همین بی‌طرف ماندن اوست. برنامه 90 در طی این سال‌ها در سلامت کامل کار کرده به همین خاطر تا به امروز توانسته با قدرت و باکیفیت هرچه بیشتر به کار خود ادامه دهد».

کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-05 22:42:50
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۰۹
کلممد جمع کن ،خر خودتی
فرزاد
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۲۱
برنامه ی نود یه برنامه ی مافیاییه که فقط سعی داره با حاشیه سازی و نظرسنجی پیامکی جیب صدا و سیما و اپراتورها رو پر کنه و تا الان هیچ مشکلی از فوتبالمون رو حل نکرده.
-
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۴۴
نمی دونم چه سر و سری بین فردوسی پور و گل محمد هست که یکی از دلایله پاگرفتن و دیده شدنه یحیی همین فردوسی پور بود انقدر که تو برنامه هاش به دفعات از تاکتیک های ناب و بازی های روی زمینه گل محمدی گفته و تعریف کرده شما اگه با دقت به ارشیو این برنامه که دیگه جذابیته قبلو برای مخاطب نداره ببینین متوجه میشین که از یحیی هر چه بوده تعریف و تمجیده حسابی بوده و تبلیغاتی که در حقه کمتر مربی جوانی تو لیگ میشه نمونه اش رسول خطیبی که در کمترین سن با گرفتنه نتایجه خوب و بهترین عملکرد در زمینه جوانگرایی و ... هیچ توجهی بهش نکرد اقای ناعادل و چندین نفره دیگه که برنامه 90 علاقه ای به برجسته کردنه عملکرده مثبتشان نداشنت ... حال صحبته من اینه یحیی گل محمدی از فردوسی پور حمایت نکنه پس کی بکنه ؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر