فهرست

آل‌اسحاق خطاب به منصوریان: تنهایی تصمیم نمی‌گیری!

آی‌اسپورت- حسین آل‌اسحاق در خصوص اینکه علیرضا منصوریان گفته علیرضا بیرانوند بدون کسب اجازه از او راهی باشگاه پرسپولیس شد گفت: «مطمئنا هر تصمیمی که در باشگاه نفت گرفته می‌شود تصمیم جمعی است و ما در این زمینه قبل از هر چیز صلاح باشگاه را در نظر می‌گیریم. قطعا در درجه اول صلاح باشگاه مهم است و در درجه دوم آینده بازیکن اهمیت دارد».


مسئول نقل و انتقالات باشگاه نفت تهران درباره اینکه آیا در این میان نقش کادر فنی در اتخاذ تصمیمات کمرنگ است یا نه، به تسنیم گفت: «مطمئنا ما از سرمربی تیم هم نظر می‌پرسیم اما تاکید می‌کنم تصمیمات را در باشگاه یک فرد نمی‌گیرد بلکه یک گروه بعد از جمع‌بندی به نتیجه می‌رسند. به طور مثال شخصِ آل‌اسحاق در زمین مسابقه حرف اول و آخر را نمی‌زند بلکه یک تیم فوتبال تشکیل شده از یازده بازیکن، کادر فنی، کادر پزشکی، تدارکات، مدیریت و... که هر کدام در تیم جایگاه خاص خودشان را دارند و تصمیماتی هم که در این مجموعه گرفته می‌شود جمعی است و نه فردی. گاهی ممکن است ما تصمیماتی بگیریم که با سیاست‌های سرمربی تیم همخوانی نداشته و شرایط به گونه‌ای دیگر رقم بخورد».

کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-06 00:42:26
نظر دهید

۱ نظر
فرکی
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۰۱:۱۱
خیلی واضح هست ک میخوان با این کارا منصوریان رو مجبور ب استعفا کنن ک فرکی رو بیارن .نود تعطیله و همه حواسشون ب نقل و انتقلاته.تیم طرفدار نداره ک بخوان جواب بدن/ 30روز هم وقت داره جناب فرکی مظلوم برای هماهنگی با تیم .مگه میشه بدون نظر مربی لیست خرید و فروش داشت؟خیر سرشون باشگاههای اسیا بازی دارن.اقنبرزاده هم کاز صبح تاشب مصاحبه میکرد رو استراحت دادن اینو فرستادن جلو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر