فهرست

ستون طنزیم:بازگشت ققنوس‌وار استقلال

آی‌اسپورت- جرعه‌ای هم از لب لعل استقلال جوان نچشدیم و برفت... نیمه شبی بود که تعطیلش کردند و طرف هم خبرش را با چه لذتی گذاشت روی سایت. چقدر منتظر بود برای رسیدن این لحظه تاریخی و خب... آخر سر خبر را خودش تایپ کرد. اینگونه بود حس و حال آن شبی که استقلال جوان رفت خانه‌اش. رفت تا یک بار دیگر در این سال‌ها طعم تعطیلی موقت خودخواسته را بچشد. برمی‌گردد. آنور سال برمی‌گردد. همیشه برمی‌گردد. ققنوس‌وار از لای خاکستر خود برمی‌خیزد و می‌آید روی کیوسک‌ها و آن‌وقت هر کس که خواست جرعه‌ای از لب لعلش می‌چشد و هر که نخواست نمی‌چشد اما رفقیمان را ببین که در اوج لذت، خبر را گذاشت روی سایت. خوش گذشت اخوی؟ مستفیض شدی؟

دیدی این‌کاره نبودی؟ بله آقا! نیمه شبان فقط روزنامه نیست که تعطیل می‌شود. آدم‌ها هم بیکار می‌شوند. نمونه‌اش همین آقای بنیتس که نیمه‌شب بیکار شد و زیدان را آوردند جایش! دیدی آقای بنیتس؟ دیدی بزرگوار؟ به شما که گفتیم این‌کاره نیستی. گفتیم صندلی آنچلوتی برای شما گشاد است. گوش نکردی! حالا بنشین ببین مربی تیم دوم را می‌گذارند جایت شما هم صدایت در نمی‌آید!

رفاقت‌هایی که بو می‌دهند! بله برادر! روزگار غریبی است. مردم بابایشان مریض می‌شود، استعفا  می‌دهند و برمی‌گردند منزل که لگن زیر بابا را عوض کنند بعد فوری می‌روند تیم می‌گیرند! همین آقای پانادیچ! به بهانه لگن عوض کردن برگشت ولایت، بعد همان بعدازظهر که دستش زیر لگن بود، با همان دست لگنی با باشگاه ایسترا قرارداد بست! یعنی کاغذ قرارداد را آنقدر بو می‌داد فرستادند خشکشویی! این روزها دیگر فقط رفاقت‌ها نیستند که بوی بدی می‌دهند. قراردادها هم خیلی وقت است بو گرفته‌اند!  

پیامکی از دیار پشت میله ببینید شم اقتصادی مدیران باشگاهی ما چقدر افتضاح است! یک زندانی داخل زندان از طریق اس‌ام‌اس بازی و همین پیامک‌های تلفنی مزاحمت‌آمیزی که برای من و شما می‌آید پنج میلیارد تومان کلاهبرداری کرده! پنج میلیارد تومان با استفاده از پیامک بازی! بعد مدیران باشگاهی ما حتی به همین اندازه هم بلد نیستند از سیستم پیامکی باشگاه‌های‌شان درآمدزایی کنند! واقعا مسخره نیست؟ طرف اگر ادمین پیامک‌های استقلال و پرسپولیس بود دست‌کم پنجاه میلیارد تومان پولسازی می‌کرد!

کجای کاری امین جان! امین منوچهری که از گل‌های روزگار است در مصاحبه‌ای گفته: «شاید چند وقت دیگر حسرت سوشا را بخوریم!» برادر! کجای کاری! ما همین الانش هم داریم حسرت سوشا را می‌خوریم! بی تو چگونه پر شود این ستون ای برادر؟ بیا بیرون! بیا برگرد به قفس توری! بیا که بی تو پر کردن سراب است، سراب!

اصل مطلب کریم باقری راست می‌گوید که باشگاه پشت مکانی را خالی نکرده! حق هم دارد. کاری که باشگاه با سوشا مکانی کرد خیلی فجیع‌تر بوده؛خالی کردن پشت برای وقتی بود که سوت بزنند و رویشان را بکنند آنور نه الان که نه به بار است و نه به دار، قرارداد طرف را هم فسخ کرده‌اند! یعنی شانس داریم پلیس فتا حواسش به همه چیز است وگرنه اصلا بعید نبود که هیات‌مدیره خودشان نصفه شب حکم اعدام را هم صادر کنند!

آخرین مرد مقاوم ابراهیم تهامی هم از آن خوبان و نیکان روزگار است! استاد وعده داده که به زودی حقایق را افشا کند و شماره حساب هم داده که نگذارند حقایق را افشا کند! امروز هم اعلام کرده که هنوز پولش را نگرفته و به زودی حقایق را افشا می‌کند. ما از باشگاه مربوطه تقاضا داریم مبلغ را نپردازند که استاد افشا کند. بالاخره باید چهار نفر باشند آدم بتواند این ستون را پر کند؟ همه قهرمان‌ها و ستون پر کن‌ها یا بی‌تیمند یا در بندند یا با پول خریده شدند! لطفا ابراهیم را برای خود ما نگه دارید. تنک یو!


هومن جعفری

کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-06 03:15:15
نظر دهید

۲ نظر
امین
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۵۸
لطفا بالای مطلب اعلام کنید اینقد خنده داره که یکی مث من که فتق داره از خنده زیاد یهو فتقش نزنه بیرون ... تو رو خدا رعایت ما رو بکنید یه کوچولو کم تر خنده دار باشه ممکنه حتی بعضیا از خنده حتی سکته مغزی چیزی کنن
برزو
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۰۸
خود گویی و خود خندی، عجب هنرمندی! :/
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر