فهرست
اولین واکنش بنیتس بعد از اخراج
اولین واکنش بنیتس بعد از اخراج

اولین واکنش بنیتس بعد از اخراج

آی اسپورت – رافائل بنیتس سرمربی اخراجی رئال مادرید با انتشار بیانیه ای از باشگاه بابت فرصتی که در اختیار او قرار داد تشکر و برای زین الدین زیدان مربی جدید این تیم آرزوی موفقیت کرد: «حالا و در پایان کارم به عنوان سرمربی رئال مادرید از این نامه برای خداحافظی با تمام اعضای باشگاه استفاده می کنم. از هیات رئیسه، مدیران، کارمندان و همه هواداران تشکر می کنم و مربیگری در این باشگاه را برای خودم یک افتخار و امتیاز بزرگ می دانم، باشگاهی که در آن به عنون یک فرد، یک بازیکن و یک مربی از پایین ترین سطح رشد کردم و به تیم اول رسیدم.»
بنیتس بعد از تشکرهای فراوان از مادریدی ها در مورد زین الدین زیدان نوشته: «از صمیم قلب برای زیدان و کادر فنی او آرزوی موفقیت دارم و برای همه بازیکنان و مربیان حاضر در والدبباس و برنابئو نیز آرزوی موفقیت دارم. با احترام و تشکر... زنده باد مارید و تمام.»
9410
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-06 02:40:52
نظر دهید

۱ نظر
الیاس کریمی
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۵:۲۸
حیف حیف حیف حیف، این 6 ماه که بنیتس تو رئال بود 6 ماه از دوران بازی چندتا ستاره (رونالدو و بیل و بنزما و...) بود که فقط باعث عقبگرد و شکست 4-0 جلوی بارسا شد. بارسلونا مربیهای خوبی انتخاب میکنه اما رئال به هرکسی که از راه میرسه فرصت مربیگری میده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر