فهرست

گزینه جدید دروازه پرسپولیس: محمد رشید مظاهری!

آی اسپورت - با اینکه به نظر می رسد علیرضا بیرانوند دروازه بان جدید پرسپولیس خواهد بود اما تا زمانی که او پای قراردادش با پرسپولیس را امضا نکند نمی توان با قاطعیت در مورد این مساله صحبت کرد. شاید به همین دلیل است که قرمزها به جز بیرانوند چند گزینه دیگر را هم زیر نظر دارند.
جالب اینکه علیرغم مطرح شدن نامهایی نظیر محمدباقر صادقی، مهرداد طهماسبی و سرگئی پاشنکو برای حضور در پرسپولیس هیچ کدام از آنها مدنظر برانکو و همکارانش نیستند و پروفسور یک دروازه بان لیگ برتری دیگر را برای تیمش می خواهد.
آنطور که سایت جام نیوز نوشته، مظاهری دروازه بان ذوب آهن گزینه مورد نظر پرسپولیس است و حتی قرمزها مذاکراتی هم با او داشته اند.
ظاهراً مظاهری در مذاکره با سرخ‌ها مدعی شده از یک تیم دسته اولی فرانسه هم پیشنهاد دارد و باشگاه ذوب‌آهن موافقت خود را برای جدایی او و پیوستنش به این تیم فرانسوی اعلام کرده و اگر بنا به هر دلیلی این انتقال انجام نشود، او دوست دارد نیم‌فصل دوم در پرسپولیس توپ بزند.
 نکته حائز اهمیت این است که معمولاً باشگاه ذوب‌آهن به همین راحتی بازیکن خود را از دست نمی‌دهد به خصوص که به خوبی به یاد داریم سعید آذری در چند مقطع مانع انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس شد و حالا هم بعید است او به همین راحتی رضایتنامه دروازه‌بان تیمش را برای پرسپولیس صادر کند!


کد خبر: 9408
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-06 08:37:27
نظر دهید
۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۳۷
بعد از توهینهایی ک ب منصوریان شد و داره میشه.میخوام ببینم یحیی پرسپولیسی حاضره تیمشو تضعیف کنه دروازبانشو بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر