فهرست
پیشنهاد عجیب اماراتی‌ها؛ ایران در شرق آسیا
پیشنهاد عجیب اماراتی‌ها؛ ایران در شرق آسیا

پیشنهاد عجیب اماراتی‌ها؛ ایران در شرق آسیا

آی اسپورت - رئیس اتحادیه فوتبال امارات خواستار بازی کردن تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در گروه شرق آسیا به جای غرب آسیا شد. «یوسف السرکال» در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ورزشی «الوسط» که از شبکه یک عربستان پخش شد گفت: تیم‌های اماراتی در ایران با سختی‌هایی مواجه هستند و تیم‌های عربستانی سختی‌های بیشتری دارند. بنابراین کنفدراسیون فوتبال آسیا باید از تیم‌های عربی خلیج فارس حمایت و با درخواست انتقال بازی‌ها به خارج از ایران موافقت کند. ما از عربستان در موضوع درخواستش مبنی بر انتقال بازی‌ها به خارج از ایران حمایت می‌کنیم و ما در کنار آنها هستیم.»
رئیس اتحادیه فوتبال امارات در عین حال خواستار این شد که تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به جای غرب آسیا، در منطقه شرق آسیا به میدان بروند. «محمد النویصر» نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم گفته که بازی تیم‌های عربستانی در ایران امکان ناپذیر است و به زودی نشستی در قطر برای تصمیم گیری قانونی در این زمینه برگزار خواهد شد.

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-06 11:54:48
نظر دهید

۴ نظر
سعید
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۱۹
شاید از بعد مسافت سخت باشه اما بازی با بلوک شرق اسیا تو کیفیت خود بازی بازیکنای بهتره لااقل با اونا فقط فوتبالی مبارزه میکنیم
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۴۰
چه شود.. روحانی از بابات این همه تحقیر و ذات و بازگشت عزت پاسپورت مچکریم.
-
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۰۰
کدوم فوتبالی ما باکره کی فوتبالی مبارزه کردیم؟توکثیفی باعرب ها رقابت میکنه
Mr.masoud
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۱۶
ناراختن بفرمان شرق اسیا نه اینکه ما بریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر