فهرست
دکه آنلاین: سلطان بلند شو
دکه آنلاین: سلطان بلند شو

دکه آنلاین: سلطان بلند شو

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی جزئیات عقب نشینی برانکو در برابر برنامه پیشنهادی کی روش است. اتفاقی که باعث شده خیال ملی پوشان پرسپولیس راحت شود. این روزنامه با اشاره به صحبتهای دیروز برانکو درباره تعویق بازی استقلال در جام حذفی و همچنین محروم نشدن جپاروف، از قول آبی ها نوشته که در دام پرسپولیس نمی افتند. اخاذی یک زن از سرمربی لیگ برتری هم تیتر دیگر این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 13 دی
خبر ورزشی 13 دی

روزنامه گل با انتشار عکسی از علی پروین به بستری شدن او در بیمارستان اشاره کرده. صحبتهای دیروز برانکو درباره استقلال واکنش حسن روشن را در پی داشته و مرد همیشه منتقد آبی ها این بار به سرمربی پرسپولیس بابت صحبت علیه استقلال حمله کرده است.

 

روزنامه گل 13 دی
روزنامه گل 13 دی

پیروزی با تیتر سلطان بلند شو ماجرای بستری شدن علی پروین را روی جلد برده. این روزنامه با اشاره به اینکه مهلت الغرافه به پرسپولیس درباره طارمی ساعت 12 ظهر امروز به پایان می رسد به مدیران باشگاه توصیه کرده که قید ترانسفر طارمی به لیگ ستارگان را بزنند.

 

پیروزی 13 دی
پیروزی 13 دی

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از برانکو به صحبتهای تند دیروز او در حاشیه تمرین تیمش اشاره و از تیتر آتشفشان برانکو استفاده کرده. خسرو حیدری هم قهرمانی استقلال در لیگ را غیرممکن ندانسته.

همشهری ورزشی 13 دی
همشهری ورزشی 13 دی

  ۱  
آی اسپورت
2018-01-03 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پیروزی
چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۲۸
چرا همیشه تیترهای پیروزی انتخاب میکنید؟؟!!خیلی قدسی دوس دارید؟خخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر