فهرست
آرسنال2-2 سوانسی: خداحافظ قهرمانی
آرسنال2-2 سوانسی: خداحافظ قهرمانی

آرسنال2-2 سوانسی: خداحافظ قهرمانی

آی اسپورت- آرسنال در دیداری خانگی مقابل سوانسی به تساوی 2-2 رسید تا اندک امیدهایش برای قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر کمرنگ تر شود.

آرسنال تا آخرین دقیقه بازی با نتیجه 2-1 از حریف پیش بود اما گل به خودی فلامینی، دو امتیاز حساس را از آنها گرفت.

 به گزارش سایت هواداران آرسنال در ایران، بازی از سوی دو تیم بسیار کند و آرام آغاز شد تا سرانجام روی یک غافلگیری و اشتباهات مکرر دفاعی دروازه آرسنال خیلی زود باز شود. نیل تیلور مدافع چپ سوانسی بدون هیچ مزاحمتی از جانب بازیکنان آرسنال توپ را به روی دروازه ارسال کرد و ویلفرد بونی مهاجم فرصت طلب حریف روی سر توماس فرمالن به هوا خاست و توپ را وارد دروازه کرد.

دقایقی بعد آرسنال صاحب موقعیت شد. روی کرنر ارسالی از جناح راست دروازه سوانسی پر مرتساکر صاحب موقعیتی شد که ضربه سر وی با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. ادامه بازی بدون هیچ موقعیت جدی روی دوازه ها دنبال شد تا اینکه در واپسین دقایق نیمه اول کازورلا روی یک حرکت انفرادی چند مدافع سوانزی رو از پیش رو برداشت و شوت خود را روانه دروازه کرد اما دروازبان حریف با هوشیاری توپ را برگشت داد. بازی در این نیمه با حساب ۱-۰ به سود سوانزی به اتمام رسید.

در نیمه دوم هم روند کسالت بار بازی ادامه داشت  اما با ورود پودولسکی به جای چمبرلین، روند بازی عوض شد.

تا اینکه در دقیقه ۷۳ روی حرکت گیبس به داخل محوطه و پاس در عرض او پودولسکی با یک ضربه دروازه را باز کرد.

لحظاتی بعد روی یک حرکت دیگر از سمت چپ این بار پودولسکی پاس در عرض زمینی و رو به جلوی را ارسال کرد و ژیرو با یک تقه توپ را وارد دروازه کرد تا گل دوم خیلی زود به ثمر رسد.

در دقایق بعدی بازی روند معمولی طی می کرد. کالستروم نیز در دقیقه ۷٩ برای اولین با لباس آرسنال وارد میدان شد و جای روسیسکی را گرفت.

در آخرین دقیقه بازی روی یک موقعیت برای سوانسی مرتساکر توپ را با تکل رو به عقب دفع کرد شچسنی جلو آمده بود و توپ با بدن او برخورد کرد و با سرعت به فلامینی خورد و وارد دروازه شد تا توپچی ها برد را در دقیقه آخر با یک گل به خودی با تساوی عوض کنند.

ترکیب دو تیم:

آرسنال: شچسنی، سانیا، مرتساکر، فرمائلن، گیبس، آرتتا، فلامینی، چمبرلین، روسیسکی، کاسورلا، ژیرو

سوانسی: وورم، رنجل، چیکو، ویلیامز، تیلور، بریتون، دی گوسمان، میچو، شلوی، راتلج، بونی

     
آی اسپورت
2014-03-26 05:00:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر