فهرست
برانکو به‌دنبال لیست مظلومی/ پرسپولیس؛ بی‌خیالِ امیری، به دنبالِ ترابی
برانکو به‌دنبال لیست مظلومی/ پرسپولیس؛ بی‌خیالِ امیری، به دنبالِ ترابی

برانکو به‌دنبال لیست مظلومی/ پرسپولیس؛ بی‌خیالِ امیری، به دنبالِ ترابی

آی اسپورت- برانکو سرمربی پرسپولیس پیش از ترک ایران لیست مورد نظرخود را به طاهری سرپرست پرسپولیس ارائه کرد. یکی از پست‌هایی که برانکو بیشتر از بقیه پست‌ها به دنبال جذب بازیکن می‌گردد، پست وینگر است؛ یعنی همان پستی که بعد از درگذشت ناگهانی هادی نوروزی خالی مانده است.
وحید امیری اولین بازیکنی بود که در روزهای گذشته مسئولان پرسپولیس رایزنی های خود را برای جذب این بازیکن انجام دادند اما با توجه به شرایط حساس تیم نفت علی منصوریان با جدایی این بازیکن به ‌شدت مخالفت کرد. با وجود اینکه عده‌ای این رفتار منصوریان و باشگاه نفت را بازارگرمی نفتی‌ها برای بالا بردن رقم رضایتنامه می‌دانند اما گفته شده نفت دنبال رقم 700میلیونی برای صدور رضایتنامه این بازیکن است. به همین دلیل به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه پرسپولیس با این رقم مخالف باشند و قید جذب این بازیکن ملی‌پوش را بزنند.
پرسپولیسی‌ها حالا دنبال دیگر ملی‌پوش لیگ هستند که در سایپا بازی می‌کند. مهدی ترابی، همان بازیکنی است که از پریروز زمزمه‌هایی مبنی‌بر علاقه استقلال به جذب وی منتشر شد و دیروز هم باشگاه استقلال رسما خواهان این بازیکن شد. ترابی زمانی مورد توجه استقلالی‌ها قرار گرفت که باشگاه سایپا رسما خواهان به خدمت گرفتن پروپئیچ، مهاجم استقلال شد. مظلومی در حالی که به پروپئیچ بازی نمی‌دهد، سعی کرد از علاقه سایپایی‌ها استفاده کند و پیشنهاد داد این مهاجم خارجی با مهدی ترابی، پدیده ملی‌پوش سایپا معاوضه شود. سایپا به ‌شدت با این پیشنهاد مخالفت کرده و درعوض استقلال پیشنهادش را به این شکل تغییر داد که علاوه‌بر معاوضه این دو بازیکن حاضر است مبلغی هم جداگانه به باشگاه سایپا بپردازد.
مجید جلالی در واکنش به این پیشنهاد گفت: «مهدی ترابی را خودم به فوتبال آوردم و حالا می‌خواهم ثمره‌اش را ببینم. او هیچ‌جا نمی‌رود و به هیچ عنوان با جدایی‌اش موافقت نمی‌کنم.» مدیرعامل سایپا هم با این پیشنهاد مخالفت کرده است. بیت‌الله رضایی به تسنیم گفت: «ما درخواست جذب پروپیچ بازیکن کرواسی استقلال را کرده بودیم ولی استقلالی‌ها اعلام کردند که در قبال پروپئیچ، سایپا مهدی ترابی را بدهد. ترابی برای ما یک تیم است و نمی‌توانیم تیم‌مان را به استقلال بدهیم و یک بازیکن جذب کنیم. درست نیست که بخواهیم بازیکن سی‌‌وچند ساله را بگیریم و بازیکن جوان‌مان را به استقلال بدهیم.»  اما هنوز کسی از واکنش سایپایی‌ها به درخواست پرسپولیس خبری ندارد.9411
     
آی اسپورت
2016-01-06 16:29:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر