فهرست
تمرین تراکتور؛ بدون خارجی‌ها؛ امیدها و بختیار!
تمرین تراکتور؛ بدون خارجی‌ها؛ امیدها و بختیار!

تمرین تراکتور؛ بدون خارجی‌ها؛ امیدها و بختیار!

آی اسپورت- شائبه‌های بازگشت بختیار به تمرین‌های تراکتورسازی از پادگان، از صبح امروز در حوالی باشگاه شنیده می‌شد اما در جلسه تمرینی تیم امیر قلعه نویی، هیچ خبری از سرباز پرحاشیه این تیم نیست و بازگشت او به فردا موکول شده است. جالب اینکه هواداران اندک باشگاه در این تمرین، همچنان علیه بختیار شعار می دهند و علاقه ای به اضافه شدن این بازیکن ندارند. علاوه بر بختیار، بازیکنان خارجی تراکتور نیز هنوز به تمرین اضافه نشده اند و اخباری و شاهین ثاقبی نیز این روزها تیم ملی امید را همراهی خواهند کرد تا ژنرال، تمرین امروز را بدون ارتش کلید بزند. ستاره جدید تراکتورسازی اما امروز برای اولین بار با این باشگاه تمرین می کند. مهدی شریفی در حالی در تمرین امروز تیم سرخ پوش حاضر شده که ممکن است ظرف روزهای آینده، تراکتور را به مقصد باشگاه نظامی دیگری ترک کند.


کدخبر:9405
  ۲  
آی اسپورت
2016-01-06 16:50:58
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، ۰۰:۲۸
مهدی شریفی در حالی در تمرین امروز تیم سرخ پوش حاضر شده که ممکن است ظرف روزهای آینده، تراکتور را به مقصد باشگاه نظامی دیگری ترک کند.چرا؟؟؟اگه میخواست بره چرا اومد
عاشقان تراختور
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۵۸
بخشیدن بی اختیار بی رحمان یعنی آغاز حاشیه/پس خواهشا این بازیکن رو نبخشید/چون هواداران هیچ وقت اون رو نخواهند بخشید/بازیکنی که باعث شکستمون مقابل 4 تق لال شد/بازیکنی که بعد کم کاریهاش تو پستش نوشت:فدای سرم! و بعد بازی تو مصاحبه اش گفت:10 میلیارد هم بدهند تراختور نمیمونم/پس بهتره 6 ماه اضافه خدمت بخوره و تو پادگان پست بده تا قدر تیم نظامی تراختور رو بدونه/توی هتل داشت استراحت می کرد/با هواپیما داشت مسافرت می کرد/مورد تشویق هواداران بود/ولی حالا دیگه این همه ناز و نعمت تموم شد/توی آسایشگاه 100 نفری بخوابه تا به فکرش کم کاری و خوش خدمتی به تیم چهار تق لال نیاد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر