فهرست
پرسپولیس نگران از دست رفتن طهماسبی: امروز،‌ آخرین فرصت بیرانوند
پرسپولیس نگران از دست رفتن طهماسبی: امروز،‌ آخرین فرصت بیرانوند

پرسپولیس نگران از دست رفتن طهماسبی: امروز،‌ آخرین فرصت بیرانوند

آی اسپورت - نفت با ثبت قرارداد جدید بیرانوند تا پایان فصل آینده، امیدهای پرسپولیس برای خرید قطعی این بازیکن را کمرنگ کرد. پرسپولیسی‌ها که می‌دانند خرید قرضی بیرانوند برای آن‌ها معامله دو سر باخت خواهد بود، فعلا حاضر نشده‌اند زیر بار رضایتنامه قرضی و قرارداد تا آخر فصل با دروازه‌بان نفت تهران بروند. دیروز، مذاکرات دو طرف نیمه تمام ماند و امروز، آخرین فرصتی است که پرسپولیسی‌ها برای به نتیجه رساندن این انتقال در نظر گرفته‌اند.
جدایی طهماسبی از تراکتورسازی قطعی شده و او گزینه‌ای مطمئن و نسبتا ارزان قیمت برای سرخ‌های پایتخت محسوب می‌شود. طهماسبی، اول فصل در یک قدمی پرسپولیس بود اما حاضر نشد نیمکت نشین سوشا بشود. اوضاع برای او در تراکتورسازی هم خوب پیش نرفت و روی نیمکت اخباری نشست. حالا، دوباره فرصت همکاری دو طرف مهیا شده و پرسپولیسی‌ها نمی‌خواهند این فرصت را بخاطر طولانی شدن مذاکرات با بیرانوند از دست بدهند.
فولاد، مشتری اصلی طهماسبی و پرسپولیسی‌ها فرصت زیادی برای تغییر دادن مسیر دروازه‌بان فصل پیش صبا ندارند. طهماسبی در لیگ چهاردهم با پیراهن صبا، نمایش خوبی داشت و بعد از سلیمی بیشترین کلین شیت را به نام خودش ثبت کرد.
کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-06 17:04:48
نظر دهید

۱ نظر
منصور پنچری
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۵۶
لطفآ برام دعا کنید از بس کیسه کشیدم و در پیش سرورم پرسپولیس سر افکنده بودم پنچر شدم و در بیمارستان بستری شدم لطفآ دعایم کنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر