فهرست

بلبشو در نفت تهران: کاردی که از استخوان رد شد!

آی‌اسپورت-  اختلافات بین قنبرزاده مدیرعامل نفت تهران و علیرضا منصوریان در چند ماه اخیر به قدری زیاد شده که دو طرف از هر فرصتی برای حمله به طرف مقابل استفاده می‌کنند. همین چند هفته پیش بود که منصوریان شب قبل از بازی با فولاد گفت: «مشکلات مالی باشگاه کارد را به استخوان ما رسانده و دیگر قابل تحمل نیست». در مقابل قنبرزاده که به نظر منتظر کوچک‌ترین فرصت بود تا به سرمربی تیمش حمله کند، در واکنش گفت: «تیمی که برای قهرمانی بسته شده الان در رده سیزدهم جدول است اگر قرار بود که کاردی به استخوان برسد باید به دلیل نتایج ضعیف تیم نفت با کادر فنی فعلی کارد به استخوان مدیران باشگاه هم می‌رسید که هنوز نرسیده!».

در چنین فضای پرتنشی روز گذشته مدیرعامل نفت اعلام کرد موافق فروش بیرانوند به پرسپولیس است اما نظر نهایی را باید کادرفنی بدهد. اما برخلاف ادعایش، بیرانوند بدون آنکه منصوریان خبر داشته باشد برای مذاکرات نهایی به باشگاه پرسپولیس رفت. به ساعت نکشید که منصوریان از طریق رسانه‌ها متوجه ماجرا می‌شود. او که بهت‌زده بود گفت: «وقتی در برخی از رسانه‌ها خواندم که بیرانوند به باشگاه پرسپولیس رفته  فکر کردم یک خبرسازی رسانه‌ای است و آن را جدی نگرفتم اما وقتی فیلم و مصاحبه بیرانوند را در باشگاه پرسپولیس در رسانه‌ها دیدم  متوجه شدم بدون هماهنگی و اطلاع من این اتفاق افتاد».

مسئول نقل و انتقالات نفت هم برای اینکه از قافله عقب نماند در کمتر از یک ساعت واکنش تندی به حرف‌های منصوریان می‌دهد. آل‌اسحاق در باره صحبت‌های منصوریان گفت: «هر تصمیمی که در باشگاه نفت گرفته می‌شود تصمیم جمعی است نه فردی. گاهی ممکن است ما تصمیماتی بگیریم که با سیاست‌های سرمربی تیم همخوانی نداشته باشد».

صحبت‌های مدیران نفت در چند وقت اخیر و همچنین رفتارشان در قبال مسائلی که مستقیم به سرمربی تیم به عنوان نفر اول فنی باشگاه و همچنین سرنوشت بازیکنان نشان می‌دهد کاردی که دو طرف از آن سخن می‌گفتند خیلی وقت است که از استخوان هم رد شده است. شاید در چنین وضعیتی یک جدایی محترمانه بهترین راه حل برای بحران موجود در نفت باشد. جدایی که اگر به درازا بکشد دو طرف توان مدیریت کردن حواشی بعدش را نخواهند داشت.
 
کدخبر:9412
 
     
آی اسپورت
2016-01-06 18:22:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر