فهرست
سوال روز: خداحافظی پیام را جدی بگیریم؟
سوال روز: خداحافظی پیام را جدی بگیریم؟

سوال روز: خداحافظی پیام را جدی بگیریم؟

آی اسپورت - دوران خوب و اوج‌گیری دوباره صادقیان در نفت، زیاد طولانی نشد و او امروز در پستی اینستاگرامی از فوتبال خداحافظی کرد. هافبک 23 ساله نفت، فصل پیش در اوج حاشیه‌هایش در پرسپولیس هم چند بار تصممیات مشابهی گرفته بود اما هیچوقت تصمیماتش به مرحله عمل نرسید.
صادقیان این فصل را با هدف احیای فوتبال و بازگشت به تیم ملی آغاز کرد. شروع خوبی داشت، درگیر حاشیه نشد، حتی ماشین گرانقیمتش را هم فروخت و توانست برای نفت بازیکن موثری باشد اما دوباره مصدومیت او را از فوتبال دور کرد و به سمت حاشیه برد. صادقیان بخاطر پستی اینستاگرامی درباره جدایی از نفت، در لیست مازاد باشگاه قرار گرفته و صبا و تراکتور جدی‌ترین مشتریان او هستند اما امروز در تصمیمی ناگهانی، اعلام کرده دیگر نمی‌خواهد فوتبال بازی کند.
«دیگه خسته شدم دیگه حالم از این فوتبال بهم می‌خوره. دیگه کم آوردم. مرسی که همیشه حمایتم کردید. خداحافظ.» این متن آخرین پست صادقیان در اینستاگرام است. یک خداحافظی مختصر و مفید، برای بازیکنی که عمر مفید فوتبالش هم کاملا مختصر بود. البته هنوز، خیلی‌ها حرف‌های صادقیان را جدی نگرفته‌اند و منتظر پست بعدی، با موضوع «برمی‌گردم، بخاطر حمایت شماها» هستند.کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-06 18:56:04
نظر دهید
۵ نظر
مشروح
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۰۲
این همه مثل تتلو صد بار خداحافظی کیده و برگشته این بار هم همین طور . پولی که تو فوتبال می دن خدمت هم که نمی ری مگه می شه از این همه امتیاز دل کند؟
امیرخان
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۳۱
نه بابا. ایشون بار شیشه دارن. نباید زیاد حرافشونو جدی گرفت
آرش
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۳۲
پسر حسن زیکو اول تا ده بشمار بعد تصمیم به خداحافظی بگیر داداش من
-
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۱۹
بابا بیخیال شین نئشه بوده یه چیزی گفته این خط این نشون اگه برنگشت
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۳۷
هم ناراحتم هم خوشحال.. ناراحتم چونکه حیف بودی... خوشحالم ..چون حقت بود تو لنگی اینطور نابود بشی. کسی که به مردم خودش و شهر خودش پشت کنه حقشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر