فهرست
خبری از وثیقه نیست؛ سوشا تا 3ماه در زندان می‌ماند
خبری از وثیقه نیست؛ سوشا تا 3ماه در زندان می‌ماند

خبری از وثیقه نیست؛ سوشا تا 3ماه در زندان می‌ماند

آی اسپورت- روز گذشته علی پروین به همراه طاهری پیگیر وضعیت دروازه‌بان پرسپولیس شدند تا مشکل سوشا مکانی به نوعی حل شود. علی پروین بعدازظهر روز گذشته اعلام کرد که سوشا مکانی فردا(امروز) آزاد خواهد شد و مشکل او حل شده است. بعد از این خبر گمانه‌زنی‌هایی درخصوص وثیقه‌ آزادی سوشا یا شکایت بعضی اشخاص مطرح شد.
اما یک منبع قضایی دراین‌باره توضیح داد: «چیزی که مهم است این مورد است که سوشا مکانی حداقل تا هفته آینده از زندان آزاد نخواهد شد و هیچ وثیقه‌ای هم برای او کارساز نیست. پرونده سوشا بعد از بازداشت موقت می‌تواند تبدیل به وثیقه شود که آن هم در شرایطی است که مسئول پرونده در این رابطه رضایت دهد که در غیر این صورت شاید این دروازه‌بان حدود 3ماه تا صدور رای دادگاه زندانی شود.»
گفته می‌شود جوانی که چندی پیش اقدام به انتشار عکس‌هایی با نوامیس مردم کرده بود، همچنان تا نوبت دادگاهش و از بیم اینکه مبادا عکس‌های دیگری را هم در اختیار داشته باشد و بخواهد آنها را منتشر کند، در زندان اوین به‌سر می‌برد. ممکن است کار سوشا نیز به دلایلی مشابه بالا بگیرد و به این زودی‌ها نتوان او را با وثیقه از زندان بیرون کشید.


9411
 
 
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-06 19:00:26
نظر دهید

۳ نظر
-
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۲۲
با اینکه لنگیه و بی فرهنگ ولی دلم بحالش میسوزه
شهروند
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۰۶
فرهنگ !!!!! بیخیال بابا استقلالی هستی و ادعای فرهنگ هم داری ، ایول باحال بود دمت گرم خخخخخخ
-
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۲۰
این دخترا باید بازداشت بشن نه این هزار جور آتیش میسوزونن جوون مردم رو از راه بدر میکنند بعد که گند کار در میاد اینا میشن معصوم و مظلوم و پسرا دست راست شیطان و متجاوز به ناموس مردم آخه این ناموس مردم اونوقت شب با اون وضع اوضا اونجا چه غلطی میکرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر