فهرست
مجیدی: به جابر انصاری می‌گوییم علی دایی
مجیدی: به جابر انصاری می‌گوییم علی دایی

مجیدی: به جابر انصاری می‌گوییم علی دایی

آی اسپورت- میثم مجیدی مدافع چپ‌پای استقلال معتقد است این تیم می‌تواند با گرفتن 60امتیاز در لیگ‌برتر قهرمان شود. مجیدی که همراه با دیگر بازیکنان استقلال روزهای خوبی را در این فصل پشت‌سر گذاشته درباره شرایط استقلال و هم‌تیمی‌هایش حرف‌های جالبی دارد.


 
گرفتن 34امتیاز در 17مسابقه چقدر می‌تواند برای استقلال راضی‌کننده باشد؟
با شرایطی که ما داشتیم و تغییراتی که صورت گرفت، تا الان نتایج خوبی گرفتیم. این را هم در نظر بگیرید که استقلال جوان‌تر شده است. تلاش می‌کنیم تا در 13بازی باقیمانده امتیازهای بیشتری بگیریم.
 
فکر می‌کنی استقلال با چند امتیاز می‌تواند قهرمان لیگ شود؟
شرایط جدول طوری است که به نظر من با 60امتیاز می‌توانیم قهرمان شویم؛ البته در ادامه کار سختی داریم و باید دید شرایط چگونه پیش می‌رود.
 
چرا امسال رقابت مدعیان قهرمانی فشرده است؟
من معتقدم در این فصل بازیکنان در همه تیم‌ها پخش شده‌اند و همین موضوع لیگ را جذاب کرده است. واقعا نتایج اصلا قابل پیش‌بینی نیست.
 
فکر می‌کنی شانس قهرمانی استقلال بیشتر از دیگر مدعیان باشد؟
روزی که تیم بسته شد، در ابتدای فصل کسی از استقلال انتظار قهرمانی نداشت. تیم ما برای گرفتن سهمیه آسیا بسته شد ولی خوشبختانه الان خوب نتیجه گرفتیم و توقعات از استقلال بالاتر رفته است. الان تیم‌های خوبی در لیگ هستند و امیدوارم که در نهایت به هدف‌مان برسیم.
 
به نظر تو شانس مدعیان برابر است؟
خب چیزی را واقعا نمی‌توان پیش‌بینی کرد. ما دوست داشتیم در آسیا حضور داشته باشیم ولی غیبت در این مسابقات از یک لحاظ برای ما امتیاز مثبتی دارد. تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان حاضر هستند با فشردگی بازی‌ها روبه‌رو می‌شوند و ما می‌توانیم از این موضوع نهایت استفاده را ببریم. در جام‌حذفی هم چند ماه دیگر بازی داریم و درگیر این جام هم نیستیم. البته به نظر من استقلال خوزستان، ذوب‌آهن و پرسپولیس اصلی‌ترین رقیبان ما هستند.
 
عملکرد خودت را در 17بازی گذشته چطور ارزیابی می‌کنی؟
دو بازی را به‌دلیل محرومیت و مصدومیت از دست دادم. خدا را شکر روند مثبتی داشتم و کادر فنی هم از عملکردم راضی است. در لیگ برتر و جام حذفی دو گل زدم و سه پاس گل دادم. البته تلاش می‌کنم تا بیشتر در فاز تهاجمی به تیمم کمک کنم، ولی این موضوع برعهده هافبک‌ها و مهاجمان است. من باید وظایف تدافعی‌ام را انجام بدهم، هرچند که گل زدن و پاس گل دادن را خیلی دوست دارم. در هر تیمی که بودم در هر فصل پنج شش گل زدم.
 
کار کردن با پرویز مظلومی چطور است؟
من قبلا هم با او کار کرده بودم و شخصیت قابل احترامی دارد. مظلومی با بازیکنان رفیق است و همین موضوع نقش مهمی در موفقیت تیم ما دارد.
 
مهم‌ترین هدف تو در استقلال چیست؟
دوست دارم امسال دو جام بیاوریم. من با هدف‌های بزرگی آمدم تا به تیم ملی برسم. خوشبختانه این اتفاق افتاد و امیدوارم دوباره دعوت شوم.
 
در استقلال با کدام بازیکن بیشتر صمیمی هستی؟
حسن بزرگ استقلال این است که بازیکنان با یکدیگر رابطه خوبی دارند. من با جابر، یعقوب کریمی، میلاد فخرالدینی و روزبه چشمی رابطه صمیمی‌تری دارم. حتی با جابر انصاری رفت و آمد خانوادگی داریم.
 
قبول داری امسال روزبه چشمی و جابر انصاری عملکرد خوبی در استقلال داشتند؟
امسال جوان‌های خوبی به تیم ما اضافه شدند که همگی تلاش می‌کنند. روزبه هم بازیکن خوبی است و آینده درخشانی دارد. درمورد جابر هم باید بگویم که او بازی‌های تأثیرگذاری انجام داده و خیلی هم خوب با ضربه سر گل می‌زند. ما به جابر می‌گوییم علی دایی!
 
چرا بازی‌های استقلال در ورزشگاه آزادی کم‌تماشاگر است؟
خیلی‌ها این سؤال را از من می‌پرسند، ولی دلیلش را نمی‌دانم. نمی‌دانم چرا هواداران ما به ورزشگاه نمی‌آیند. تنها دلخوشی ما آنها هستند و امیدوارم در بازی‌های آینده از تیم ما حمایت کنند. ما در بازی‌های باقیمانده 8 بازی را در تهران برگزاری می‌کنیم و نیاز به حمایت آنها داریم.منبع: همشهری ورزشی
     
آی اسپورت
2016-01-06 20:24:15
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر