فهرست

شرط عجیب گسترش برای استقلال:ابراهیمی در قبال شجاعیان!

آی‌اسپورت- باشگاه گسترش فولاد در حالی موافقت ضمنی خود را با انتقال شجاعیان به استقلال اعلام کرده که شرط نسبتا سنگینی را برای این انتقال اعلام کرده است. ایسنا نوشت:بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال در روزهای گذشته تماس‌های زیادی را با مسئولان گسترش فولاد برقرار کرده تا مقدمات جذب داریوش شجاعیان را برای پیوستن به آبی‌های پایتخت فراهم کند.
در نهایت مسئولان باشگاه گسترش فولاد و فراز کمالوند به باشگاه استقلال اعلام کردند که حاضر هستند تا شجاعیان را به استقلال بدهند اما چیزی که باعث می‌شود احتمال این انتقال تا حد زیادی پایین بیاید درخواست گسترشی‌ها برای معاوضه شجاعیان با یکی از بازیکنان استقلال است.
ظاهراً مسئولین گسترش تمایل دارند تا داریوش شجاعیان را با میلاد فخرالدینی یا امید ابراهیمی معاوضه کنند. البته کمالوند گزینه‌های دیگری را هم برای معاوضه به باشگاه گسترش فولاد داده و قرار است در صورت نهایی شدن نظر گسترشی‌ها آن را به صورت رسمی به باشگاه استقلال اعلام کنند. اتفاقی که شاید با مخالفت مسئولان استقلال همراه شود چرا که آنها قطعا بازیکنی مثل ابراهیمی را به گسترش فولاد نخواهند داد.

کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-06 22:52:14
نظر دهید
۳ نظر
-
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۳۹
نخیر, شجاعیان با پول رضایتنامه میگیره تا چشم لنگیا درآد
شهریار
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۵۵
شایعه بود
کفتاریان جونمو واسه استقلال میدم
چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۴۴
تراختور هی جریمه کردن پول خوبی نصبشون شده کفاتاریان گفته پول شجاعیان با من* بازیکن نمیدن حال اساسی از پرویز میگرن منبع موثق
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر