فهرست
بارسلونا ۴ – اسپانیول ۱؛ برد راحت بارسا در دربی خشن کاتالونیا
بارسلونا ۴ – اسپانیول ۱؛ برد راحت بارسا در دربی خشن کاتالونیا

بارسلونا ۴ – اسپانیول ۱؛ برد راحت بارسا در دربی خشن کاتالونیا

آی اسپورت – بارسلونا در دیداری خشن مقابل اسپانیول توانست حریف خود را با نتیجه ۴-۱ شکست دهد تا راه صعود خود به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا را هموار کند.
بارسا بعد از اینکه با گل زودهنگام فلیپه کایسدو از حریف خود عقب افتاد٬ خیلی زود به بازی برگشت و با گل مسی بازی را به تساوی کشاند و بعد از آن هم٬‌حاکم مطلق میدان بود.
مسی در دویست و چهل و یکمین بازی خانگی خود برای بارسا توانست گل شماره ۲۴۱ را هم با یک ضربه ایستگاهی فوق العاده به ثمر برساند تا تیم میزبان نیمه اول را با برتری ۲-۱ به پایان ببرد. در نیمه دوم جرارد پیکه خیلی زود گل سوم را زد٬ گلی که روی پاس مسی به ثمر رسید.
بازیکنان اسپانیول که حریف شاگردان انریکه نبودند رو به خشونتی عجیب و غریب آوردند و در فاصله ۱۸ دقیقه مانده به پایان بازی٬ با اخراج هرنان پرس ۱۰ نفره شدند. بعد از او هم پاپه دیوپ بابت توهین به لوئیس سوارس که مقابل داور صورت گرفته بود٬ با کارت قرمز مستقیم مواجه شد تا اسپانیول ۹ نفره شود و بازی و اخلاق را با هم ببازد.
نیمار هم که با حرکات خود مدام نمک روی زخم اسپانیولی ها می پاشید گل چهارم را به زیبایی و البته روی پاس عالی مسی در دقیقه ۸۸ به ثمر رساند تا خیال بارسا برای بازی برگشت راحت شود.
     
آی اسپورت
2016-01-07 02:29:28
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر