فهرست
اورتون ۲ – منچسترسیتی ۱؛ اورتون به فینال نزدیک شد
اورتون ۲ – منچسترسیتی ۱؛ اورتون به فینال نزدیک شد

اورتون ۲ – منچسترسیتی ۱؛ اورتون به فینال نزدیک شد

آی اسپورت – اورتون موفق شد در بازی رفت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس در گودیسون پارک با نتیجه ۲-۱ منچسترسیتی را شکست دهد تا امیدهایش برای صعود به فینال این رقابتها بیشتر شود.
نیمه اول این بازی بدون حادثه خاصی دنبال شد اما اورتون در آخرین دقیقه این نیمه توسط فونس موری به گل رسید. شاگردان روبرتو مارتینس  در لیگ برتر این فصل بیشترین تعداد گل را در بازیهای خانگی دریافت کرده اند اما آنها در این بازی کاملا منسجم به نظر می رسیدند تا اینکه در دقیقه ۷۶ و روی ضد حمله سریع منچسترسیتی٬ خسوس ناواس توانست بازی را به تساوی بکشاند. اما در حالی که شاگردان پیگرینی هنوز در خوشحالی گل تساوی غرق بودند رومئو لوکاکو کاری که به بهترین نحو بلد است را انجام داد و با ضربه سر گل دوم و پیروزی بخش اورتون را به ثمر رساند.
این دوازدهمین گل لوکاکو در ۱۲ بازی در همه رقابتهای این فصل بود٬ اما مصدومیت این بازیکن و بیرون رفتن او از بازی٬‌ به شدت روبرتو مارتینس سرمربی اورتون را نگران کرد. پیگرینی برای اولین بار مقابل اورتون شکست خورد و در حالی که سایه گواردیولا هر لحظه بیشتر بر سر او سنگینی می کند هر شکست می تواند به منزله کوبیده شدن آخرین میخها بر تابوت مربیگری او در سیتی باشد٬ هرچند که مربی شیلیایی و تیمش این شانس را دارند که برای بازی برگشت این نتیجه را جبران کنند و راهی فینال شوند. اورتون هم در مسیر رسیدن به اولین جام خود در ۲۰ سال اخیر مصمم به نظر می رسد.
     
آی اسپورت
2016-01-07 03:32:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر