فهرست
برد طارمی، باخت عاليشاه
برد طارمی، باخت عاليشاه

برد طارمی، باخت عاليشاه

آی‌اسپورت- مانده‌ایم معطل كه در جواب مردم چه باید بگوییم! مانده‌ایم سرگردان كه درست چیست و غلط كدام است! به عنوان منبعی كه یك وظیفه‌اش رفع ابهام و پاسخگویی صحیح است، نمی‌دانیم صحیح چیست و سقیم را چگونه باید تمیز داد!

1- یك روز می‌گویند باید برویم، پس خواهیم رفت! روز دیگر می‌گویند فایده‌ای در این رفتن نیست، پس نمی‌رویم! روزهای اول از فواید بازی در آلمان، ‌هزار قصه به هم می‌بافند تا اثبات كنند كه اگر نرویم و اگر این بازی دور از خانه را به تقلید از منچستر و بایرن و چلسی و بقیه برگزار نكنیم، ‌همه چیز را باخته‌ایم! 2، 3 روز بعد از همان زبان‌های مدیحه‌گر، در مزمت همان امر لازم سخنانی می‌شنویم به چه درشتی و رویه‌هایی می‌خوانیم به چه نازیبایی! یك روز حرف‌ها حول محور بازی در شهر بیله‌فلد آلمان است با مهمان ویژه‌اش كه علی دایی باشد! روزهای بعد از مزیت‌های برگزاری شهرآوردی می‌شنویم كه باران‌های شدید آمستردام را تبلیغ می‌كند!

2- روزی خبر می‌رسد كه پلیس آلمان، با برگزاری این شهرآورد كه برخورد هشتاد و پنجم است، مخالفت كرده، پس از آنكه خوب ناامید شدیم و خیال‌مان تخت شد كه نه نخواهد شد، مژده می‌آورند كه پلیس آلمان، دهانش می‌چاد! پرسپولیس روز 30 تیر برابر نفت تهران، «سوپرجام» ایران را بازی می‌كند و روز 31 تیرماه، ساعت 10 شب برابر استقلال به میدان می‌رود!

آن هم چه استقلالی، كه هم 4 بازیكن عضو تیم امیدش را به تیم امید نمی‌دهد! هم مجتبی را ندارد و هم جپاروف را دارد! استقلالی كه شاید رابسون جان‌واریو را هم داشته باشد! راستی كدام عقل سلیمی امروز مسابقه می‌دهد، همان شب 5، 6 هزار كیلومتر پرواز می‌كند تا فردا شبش یك مسابقه دیگر برگزار كند؟ آیا اینجا هم عیب از كارلوس كی‌روش است؟ آیا اینجا هم عیب از رضا اسدی است؟

3- مهدی طارمی ماندگار شد برعكس رامین رضاییان كه رفت تا مثل كاوه رضایی در فوتبال بلژیك بازی كند. طارمی كیفش پرتر و حسابش انبوه‌تر می‌شود، اما كاوه و رامین به اندازه مهدی هم، نه پول گیرشان می‌آید و نه پیشرفت می‌كنند! مهدی طارمی، خواسته یا نخواسته تصمیم بهتری گرفت! حالا او بعد از جام جهانی، با بهای سنگین‌تری ترانسفر می‌شود! برانكو از طارمی، بازیكن بهتری می‌سازد! مهدی زور زوركی، از هر دو سر برنده شد! این هم از خواص دعوای كی‌روش با اسدی است، به نظر شما نیست؟

4- ملوان امید عالیشاه را نمی‌خواهد! بازیكنی كه یك سال پیش، جایش در تیم ملی خالی بود، حالا در تیم ملوان هم جایی ندارد! ای چرخ روزگار تو چه بازیگری‌هایی داری؟ دیروز كجا و امروز كجا؟ لابد این هم زیر سر دعوای اسدی با كی‌روش است! لابد نادر دست‌نشان هم برای خودش یك پا كی‌روشی‌پور است! با پیشنهاد هر بازی 6 میلیون تومان! فعلاً كه عالیشاه از همه طرف سه‌پلشك آورده است!

 

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2017-07-16 15:54:00
نظر دهید

۴ نظر
اردشیر خان
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۱
البته مذمت درست است. ملوان عالیشاه را نمی خواهد ؟؟؟ اشتباه می زنی داداچ
برانکو
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۹
عالیشاه بیشرف حقشه.وسط فصل تیم رو ول کرد و رفت. امیدوارم هیچ وقت دیگه با پیراهن پرسپولیس نبینمش
۶
برانکو
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۹
عالیشاه بیشرف حقشه.وسط فصل تیم رو ول کرد و رفت. امیدوارم هیچ وقت دیگه با پیراهن پرسپولیس نبینمش
۳
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۱
مهدی طارمی می خواست برود ولی نشد که برود اما
رامین نمی خواست برود و رفت چون چاره ای جز رفتن نداشت .
کاوه هم اراده اش آفرین دارد چون پول زیاد و زحمت کمتر را نادیده گرفت تا انگیزه ی جدیدی برای هنرش پیدا کند.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر