فهرست

درباره حمایت رحمتی و مجیدی از برنامه نود: مبارزه با مافیا

آی اسپورت -  بعد از حمایت مهدی رحمتی از برنامه 90 و کمتر از 24 ساعت پس از آنکه کاپیتان استقلال از هواداران این تیم خواست به قهر با برنامه عادل خاتمه دهند، فرهاد مجیدی هم با انتشار یک متن اینستاگرامی از استقلالی‌ها خواست از برنامه 90 حمایت کنند.
فرهاد که معلوم است مخاطبش کیست و به کدام ناپاکی‌ها اشاره دارد، نوشت: «هواداران عزیز و دوست‌داشتنی، صحنه فوتبال امروز ایران، ناپاکی‌ها و زشتی‌هایی را به خود می‌بیند که حضور عادل فردوسی‌پور در این فضا غنیمت بزرگی محسوب می‌شود. به عنوان برادر کوچک‌تر شما از همه هواداران استقلال تقاضا می‌کنم اجازه ندهند شخصیت‌هایی مثل عادل و برنامه 90 با وجود انتقادهایی که به آنها وارد است، تضعیف شوند. من به عنوان یک عضو خانواده بزرگ فوتبال ایران به صداقت و سلامت عادل ایمان دارم. امیدوارم استقلالی‌های عزیز به مانند گذشته جزو مخاطبان متشخص و باشعور برنامه 90 باشند.»
به نظر می‌رسد بین درخواست سیدمهدی رحمتی و خواسته فرهاد مجیدی که هر دو در فاصله کمتر از یک روز از عادل حمایت کردند، ارتباطی نهفته است و آنها می‌خواهند با حمایت از عادل مانع قدرت گرفتن دوباره مافیای فوتبال شوند.
برای مبارزه با مافیا و رو کردن ناپاکی‌ها، فوتبال ایران به برنامه 90 نیاز دارد 
خیلی‌ها دوست دارند در این فوتبال نه برنامه 90 باشد و نه رسانه‌های حق‌گو تا دوباره تاریکی مطلق فضای فوتبال را فرا بگیرد و آنها قدرتنمایی کنند، غافل از اینکه مردم واقعیت‌ها را می‌دانند و می‌بینند و اگرچه در جایگاه قضاوت ننشسته‌اند اما قدرت تشخیص بالایی دارند.

منبع: خبرآنلاین
  ۳  
آی اسپورت
2016-01-07 09:45:01
نظر دهید

۳ نظر
-
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۰۰
نود خودش قدرتمندترین مافیا تو فوتبال ایرانه
-
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، ۱۰:۳۹
نود حامی لنگه
افشین
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۴۷
برنامه 90 خودش مافیاست! از نظرسازیهاش معلومه! اسم نود رو باید بذارن لُنگ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر