فهرست

درخواست قاضی پرونده سوشا از اهالی فوتبال: پادرمیانی نکنید

آی اسپورت - قاضی بیژن قاسم زاده درباره آخرین شرایط پرونده سوشا مکانی سخن گفته است. آنهایی که پیگیر پرونده آزادی مکانی بودند، دیروز با خوشحالی به رسانه‌های‌ مجازی خبر دادند سوشا غروب چهارشنبه یا حداکثر صبح پنج‌شنبه آزاد می‌شود.
 حتی محمود خوردبین در گفت‌وگویی رسمی ادعا کرد کارهای لازم انجام شده و مکانی با قرار وثیقه آزاد خواهد شد اما قاضی قاسم‌زاده، بازپرس شعبه ویژه ورزش دادسرای کارکنان دولت در واکنش به این خبرهای پراکنده با تکذیب شایعه آزادی سوشا از چهره‌های سرشناس ورزشی که دنبال کار مکانی افتاده‌اند، خواست ریش‌سفیدی و پادرمیانی نکنند و اجازه بدهند روال قانونی پرونده طی شود.
 قاضی قاسم‌زاده در این باره گفت: «به عنوان بازپرس پرونده سوشا مکانی نمی‌توانم درباره جزئیات پرونده صحبت کنم اما قرار نیست این شخص امروز آزاد شود... به عنوان یک ورزشکار و ورزش‌دوست به بزرگان ورزش می‌گویم دستگاه قضایی جای پادرمیانی و ریش‌سفیدی نیست. علی پروین و علی دایی بزرگ هستند، کریم باقری هم عزیز است اما سیر قانونی پرونده باید طی شود. دستگاه قضایی باید فارغ از این مسائل به بررسی پرونده بپردازد. جرمی اتفاق افتاده و جنبه عمومی دارد. قوه قضاییه تحت تأثیر شهرت و مال قرار نمی‌گیرد. آدم مشهور و آدم‌ کارتن‌خواب نزد قانون یکی هستند.»
 قاضی قاسم‌زاده توضیح داد سوشا هنوز مجرم نیست و فعلاً متهم است؛ «سوشا فعلاً تحت اتهام است، او از نظر قانونی مجرم نیست و تا زمانی که سیر قانونی پرونده طی نشده باشد، نمی‌توان او را مجرم نامید. ما در حال بررسی اتهام او هستیم و خودش هم تفهیم اتهام شده است.»


منبع: خبرورزشی
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-07 10:29:40
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۰۸
پس پادرمیانی مسئولین برای عرزشی!های سفارت آتش زن را هم قبول نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر