فهرست
جوگیری و ناپختگی بیرانوند: حاضرم این فصل مجانی بازی کنم
جوگیری و ناپختگی بیرانوند: حاضرم این فصل مجانی بازی کنم

جوگیری و ناپختگی بیرانوند: حاضرم این فصل مجانی بازی کنم

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند این روزها در متن اخبار است. دروازه‌بانی که در ابتدای فصل خیلی واضح اعلام کرده بود به شدت طرفدار استقلال است حالا در آستانه پیوستن به تیم رقیب یعنی پرسپولیس است. در حرف‌ها و رفتار او چه در آن زمان و چه حالا نوعی جوانی و ناپختگی دیده می‌شود که شاید برای او مشکل ساز شود. او درباره تصمیم ناگهانی‌اش برای حضور در پرسپولیس گفته است:«شاید من از علاقه‌ام به استقلال گفته بودم اما باید درک کنید که فوتبال حرفه‌ای برای بازیکنان طرفداری سرش نمی‌شود. اگر من از هر ٢ تیم پیشنهاد داشتم،‌ شاید تصمیم دیگری می‌گرفتم اما وقتی پرسپولیس که باشگاه بزرگی است، مرا خواسته،‌ قطعا دوست دارم به این تیم بروم. به‌ هرحال قبلا هم این اتفاق برای خیلی از بازیکنان بزرگ رخ داده که حتی در یکی از این ٢ تیم بازی کردند و بعد از چند ‌سال به تیم مقابل رفته‌اند. این اتفاق خیلی فی‌البداهه رخ داد و من هم تصمیمم را گرفتم که پرسپولیسی شوم.»
اما او حرفی هم زده است که به نوعی نشان از جوگیری دارد:« این شایعه‌ها را کسانی می‌سازند که دوست ندارند من به پرسپولیس بروم. از زمانی که بحث حضورم در پرسپولیس مطرح شد، در اینستاگرام آن‌قدر کامنت از هواداران پرسپولیس داشتم که واقعا مرا شرمنده کردند. تا به حال این‌قدر کامنت را یک جا ندیده بودم و فکر نمی‌کردم این‌قدر میان هواداران پرسپولیس محبوب باشم. به خاطر همین هواداران همین جا اعلام می‌کنم درصورتی که قراردادم قطعی و چندساله بسته شود، حتی حاضرم برای این فصل پولی دریافت نکنم و فقط پرسپولیس باید رضایت باشگاه نفت را بگیرد.» البته دیوار حاشا بلند است. کسی که به همین راحتی از سمت آّبی به سمت قرمز می‌چرخد بعدها هم بهانه‌ای برای پول گرفتن پیدا خواهد کرد.

کد خبر:9402
  ۵  
آی اسپورت
2016-01-07 11:57:54
نظر دهید

۵ نظر
-
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۳۱
نه به نفع خوشه و نه به نفع پرسپولیسه که بیاد، چون با توجه به سابقه استقلالی بودنش با اولین گافی که بده متهم به کم کاری و گل خوردن از قصد میشه... تازه اگه سوشا هم از فصل بعد برگرده که دیگه واویلاست! من که اصلا به این انتقال خوشبین نیستم.
-
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۰۱
خوب که چی؟ مثلا یعنی خیلی می فهمی که این چیزا رو نوشتی؟ معلومه از چی زورت گرفته کیسه کش
-
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۵۳
اینم کپی دهنوی و بختیاره حرف نزنن سنگین ترن
عباس
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۰۵
برو بابا برو هر وقت رفتی سربازی اون موقع باهات صحبت میکنیم
-
پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۱۰
کیسه سوز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر