فهرست
اهالی فوتبال و هنر در فرودگاه؛ درسی که جادوگر به ستاره‌ها داد
اهالی فوتبال و هنر در فرودگاه؛ درسی که جادوگر به ستاره‌ها داد

اهالی فوتبال و هنر در فرودگاه؛ درسی که جادوگر به ستاره‌ها داد

آی اسپورت - قرار است امروز یک دیدار خیریه در یکی از سالن‌های شهر مشهد تحت عنوان منتخب ستارگان ورزش و منتخب ستارگان هنر برگزار شود. اهالی فوتبال و هنر که قرار است به مشهد بروند صبح امروز در فرودگاه مهرآباد با یکدیگر روبه‌رو شده و دقایقی را در کنار هم گذراندند. نکته قابل توجه اینجا است که همزمان با برگزاری چنین مسابقه‌ای، قرار است یک فروشگاه بزرگ در شهر مشهد افتتاح شود که نفراتی چون علی کریمی و بازیگرانی مثل پوریا پورسرخ، سحر قریشی، فریبا نادری، مهران غفوریان و جواد یحیوی برای افتتاح این فروشگاه به مشهد سفر کرده‌اند.
البته در تیم منتخب ستارگان ورزش نفراتی مثل علیرضا منصوریان و پژمان جمشیدی صبح امروز به مشهد سفر کردند و رویارویی این اهالی هنر و ورزش صحنه‌های جالبی را در فرودگاه مهرآباد رقم زد.  در حالی که مردم در فرودگاه مهرآباد برای سفر به نقاط مختلف کشور، خود را آماده می‌کردند، با دیدن چهره‌ای مثل علی کریمی از او درخواست عکس یادگاری داشتند.
کاپیتان سابق تیم فوتبال ایران تا آخرین لحظات قبل از سوار شدن به هواپیما، با مردم عکس یادگاری گرفت، در حالی که ستاره‌های هنر در گوشه‌ای دیگر مشغول خرید و یا گرفتن عکس در کنار هم بودند. علی کریمی در حالی با مردم عکس یادگاری می‌گرفت و به تک‌تک آنها پاسخ مثبت می‌داد که جواد یحیوی یکی از مجریان تلویزیون با تعجب به کاپیتان سابق تیم ملی نگاه می‌کرد.
نفراتی مثل مهران غفوریان، پوریا پورسرخ، سحر قریشی و فریبا نادری بعد از علی کریمی مورد توجه مردم قرار گرفتند و به درخواست‌های آنها برای گرفتن عکس پاسخ مثبت دادند، اما جالب اینجا بود که چهره ورزشی‌ای مثل علیرضا منصوریان و علی کریمی بیشتر مورد توجه مردم قرار گرفتند.
پژمان جمشیدی که امروز در قالب تیم منتخب ورزش به میدان خواهد رفت، در پاسخ به سؤال یکی از مسئولان فرودگاه مهرآباد مبنی بر اینکه پس کی قرار است بازی کنی؟ با تعجب گفت: فوتبال یا فیلم؟! اگر منظورتان فیلم است، که به زودی از تلویزیون و سینما پخش خواهد شد.
هنگامی که علیرضا منصوریان و چهره‌های دیگر پوریا پورسرخ را دیدند، در خصوص پایان سریال کیمیا از این چهره جوان سینما سؤال پرسیدند که؛ پورسرخ در کمال خونسردی و با خنده پاسخ داد؛ این قضیه سکرت است، از تلویزیون نگاه کنید و جذابیتش برای شما بیشتر می‌شود. مهران غفوریان نیز با همان چهره خونسرد همیشگی در فرودگاه مهرآباد حاضر بود که با تذکر مسئولان پرواز مواجه شد. مسئولان فرودگاه به وی گفتند پرواز، رأس ساعت بلند می‌شود و او باید سریع‌تر خودش را به هواپیما برساند.
در تیم منتخب ستارگان ورزش نفراتی مثل پرویز برومند، محمد نوازی، خداداد عزیزی، مهرداد میناوند و علی دایی حضور خواهند داشت. علی دایی با پرواز ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه از تهران راهی مشهد شده تا در این بازی شرکت کند.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-01-07 14:54:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر