فهرست
درگیری با بازیکنان اسپانیول؛ سوارز مجازات می‌شود؟
درگیری با بازیکنان اسپانیول؛ سوارز مجازات می‌شود؟

درگیری با بازیکنان اسپانیول؛ سوارز مجازات می‌شود؟

آی اسپورت - در پایان بازی پرتنش و پرحاشیه شب گذشته تیم‌های فوتبال بارسلونا و اسپانیول در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا، لوئیس سوارز که در جریان بازی چند بار با بازیکنان تیم میهمان از جمله دروازه‌بان آنها، ‌پائو لوپس مشاجره کرد، اقدامی جنجالی انجام داد که در گزارش داور بازی هم به ثبت رسیده است.
به گزارش آس، داور بازی در گزارش خود از دربی کاتالونیا که نوشته است که مهاجم اروگوئه‌ای بارسلونا در پایان بازی در ورودی تونل منتهی به رختکن‌های ورزشکاه نیوکمپ منتظر بازیکنان اسپانیول مانده و با گفتن چند کلمه آنها زمینه‌ساز آغاز یک درگیری دیگر میان طرفین شده است.
داور در گزارش خود از پیروزی ۴ بریک بارسلونا نوشته است که سوارز با گفتن جمله «منتظرتان بودم. بیایید اینجا آشغال‌ها!» خطاب به بازیکنان اسپانیول مسبب آغاز درگیری میان بازیکنان دو تیم در تونل منتهی به رختکن‌های ورزشگاه نیوکمپ شده است.
اهانت سوارز به بازیکنان تیم میهمان باعث افزایش تنش میان آنها و نزدیک شدن آنها برای آغاز یک درگیری فیزیکی شد که البته با مداخله مأموران و اعضای کادر فنی دو تیم این اتفاق صورت نگرفت.
شیطنت‌ سوارز در جریان بازی که بعد از گلزنی مسی (گل دوم بارسا) درست پیش روی دروازه‌بان اسپانیول شروع به خوشحالی کرد و نیز جنجالی که در پایان بازی در تونل ورزشگاه نیوکمپ به راه انداخت، ممکن است برای او مجازات‌هایی را از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا به همراه داشته باشد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-01-07 13:39:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر