فهرست
انتقاد تند بنگر از مدیران باشگاه؛ انگار رفته‌اند تعطیلات
انتقاد تند بنگر از مدیران باشگاه؛ انگار رفته‌اند تعطیلات

انتقاد تند بنگر از مدیران باشگاه؛ انگار رفته‌اند تعطیلات

آی اسپورت - محسن بنگر یکی از بازیکنان باتجربه پرسپولیس محسوب می شود. او حالا که به نیم فصل رسیده‌ایم از مشکلات پرسپولیس می‌گوید و با لحن نسبتا تندی از مدیران باشگاه انتقاد می‌کند:
 *این روزها همه بزرگان فوتبال به دنبال رفع مشکل سوشا مکانی هستند...
دوست ندارم درباره اتفاقی که برای سوشا افتاده صحبت کنم.  چون هرچه بی سر و صداتر باشد احتمال حل شدن مشکلش بیشتر وجود دارد. بزرگان فوتبال هم محبت خودشان را رساندند.
*با اینکه پرسپولیس نیم فصل اول را فوق العاده پشت سر گذاشت، با اتفاقات پیرامون باشگاه به نظر می رسد نیم فصل دوم کارتان سخت شود.
متاسفانه نیم فصل شده و باشگاه هم عین خیالش نیست. من هم مثل شما فکر می کنم نیم فصل سختی را خواهیم داشت.
*مثل اینکه آفت به دروازه پرسپولیس خورده و برای دروازه مشکلات زیادی دارید.
تنها این بحث نیست. مشکلات ما همه چیز است. بازینکان از همه شرایط شاکی هستند. یک نیم فصل گذشته و فقط طلب های فصل گذشته را پرداخت کرده اند و قول هایی که داده بودند را انجام ندادند.
*چه قول هایی داده بودند؟
قبل از بازی با استقلال صنعتی گفتند پاداش می دهند اما هیچ خبری نشد. انگار مدیران پرسپولیس هم به همراه بازیکنان نیم فصل به تعطیلات رفته اند.
*با این شرایط باز دوباره باید شاهد نگرانی هواداران باشیم.
بازیکنان بیشتر از هواداران ناراحت هستند. آقایان ۲۰ میلیارد خرج نکرده اند که فکر کنند تیم باید خوب بازی کند بلکه این بازیکنان بودند که خودشان زحمت کشیدند تا پرسپولیس این گونه نتیجه بگیرد. با این کارها همه چیز به باد می رود.
*با خط خوردن احمد نورالهی از تیم  امید آن هم به دلیل تمارض به مصدومیت فکر می کنی او دیگر برای پرسپولیس بازیکن می شود؟
احمد بچه ای نیست که بخواهد تمارض کند. آن روزی که در اردوی تیم ملی امید گفت مصدوم است، پنج روز هم با پرسپولیس تمرین نکرد و با تلاش دکترها برای بازی با پدیده خودش را رساند. مطمئن هستم احمد آن قدر پرسپولیس را دوست دارد و انگیزه برای موفقیت دارد که روحیه اش را از دست نمی دهد. تکرار می کنم؛ احمد بچه ای نیست که تمارض کند. حالا هم هرچه آقای خاکپور صلاح بداند.
*چرا حاشیه های نسل قدیم با الان فرق دارد؟
به خاطر این است که نسل عوض شده. چیزی نگویم بهتر است. نسل الان همه...
*با این شرایط بد مالی باشگاه، فکر می کنی تیم به اردوی امارات برود؟
تا یکشنبه که تمرینات شروع می شود، صبر می کنیم و انشاالله باشگاه کاری بکند. همه بازیکنان از قبل بازی استقلال صنعتی شاکی هستند.

منبع: کاپ
     
آی اسپورت
2016-01-07 14:10:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر