فهرست

گزارش تصویری: اشک ستاره‌های فوتبال و هنر سرازیر شد

آی‌اسپورت-تیم فوتبال ستارگان و هنر امروز متشکل از خداداد عزیزی، مهدی هاشمی‌نسب، علیرضا منصوریان، مهرداد میناوند، پژمان جمشیدی، نیما نکیسا، کریم باقری و در کنار هنرمندی مثل الهام حمیدی امروز به مشهد سفر کرده تا در یک حرکت خیرخواهانه یک مسابقه نمادین را با تیم فوتبال پیشکسوتان خراسان برگزار کنند.
قبل از برگزاری این مسابقه که قرار است علی دایی هم در آن حضور داشته باشد اعضای تیم فوتبال منتخب هنر و ورزش در مؤسسه خیریه همدم فتح‌المبین حضور پیدا کرده و برای دقایقی در کنار 400 کودک و نوجوان زیرنظر این مؤسسه حضور پیدا کردند. فارس در این باره نوشت: البته به هنگام بازدید این چهره‌های سرشناس از کودکان این مؤسسه اتفاقات جالبی رخ داد و مهدی هاشمی‌نسب، علیرضا منصوریان و پژمان جمشیدی در فضایی کاملاً احساسی اشک از چشمانشان سرازیر شده و فضایی خاص را ایجاد کردند. این نفرات پس از حضور بر بالین کودکان مؤسسه همدم به آنها دلداری داده و برایشان آرزوی سلامتی کردند.

در حاشیه این مراسم تعدادی از کودکان هنرمند این مؤسسه چند قطعه موسیقی را برای حاضرین و هنرمندان پخش کردن و در پایان حسن کامرانی‌فر که نمایشگاه از آفریقا تا برزیل را (که شامل دستاوردهایش از حضور در جام جهانی بود) به مزایده گذاشته و عواید آن را به این کودکان اختصاص داد. نکته جالب فروش پیراهن حسن کامرانی‌فر به همراه مدال فینال جام باشگاه‌های جهان به افراد خیر در این مراسم بود و عواید آن به این عزیزان تعلق گرفت.کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-01-07 18:32:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر