فهرست
سوال روز:  کدام بازیکنان رئال با بنیتس وداع کردند؟
سوال روز: کدام بازیکنان رئال با بنیتس وداع کردند؟

سوال روز: کدام بازیکنان رئال با بنیتس وداع کردند؟

آی اسپورت- رافا بنیتس هم مانند 9 مربی قبلی که در دو دوره ریاست فلورنتینو پرس در رئال مادرید روی کار آمدند و اخراج شدند، در سانتیاگوبرنابئو به تاریخ پیوست. این مرد اسپانیایی که تا یک هفته پیش روی نیمکت کهکشانی‌ها نشسته بود و دلش به رأی اعتماد دوباره رئیس باشگاه، فلورنتینو پرس گرم بود، روز گذشته خانه اجاره‌ای خود در منطقه مورالخای مادرید را تحویل داد و با یک هواپیمای خصوصی به لیورپول برگشت، جایی که خانواده‌اش زندگی می‌کنند و مردم شهر برایش احترام بیشتری قائلند، اما آیا این داستان حقیقت دارد که هیچ یک از بازیکنان رئال مادرید با او خداحافظی نکرده‌اند؟خیر.
بر اساس گزارش مارکا، حداقل هشت بازیکن از تیم اول باشگاه رئال مادرید پیام‌‌هایی برای خداحافظی با سرمربی پیشین خود فرستاده‌‌اند. اینکه هیچ یک از بازیکنان رودررو با بنیتس وداع نکرده‌اند درست است، اما اینکه آنها هیچ واکنشی در قبال اخراج سرمربی پیشین ناپولی نشان نداده‌اند هم صحت ندارد. حدس زدن اینکه کدام بازیکنان با بنیتس خداحافظی کرده‌اند خیلی سخت نبود و الان هم گفته می‌شود که کیلور ناواس، په‌په، لوکاس واسکز، گرث بیل و لوکا مودریچ جزو این دسته هشت نفره بوده‌اند،‌ بازیکنانی که رابطه‌شان با بنیتس دوستانه بود.
این‌طور که پیداست بازیکنان اصلی رئال مادرید که اتفاقاً رابطه چندان خوبی هم با بنیتس نداشتند، بازیکنانی مانند سرخیو راموس، کاپیتان تیم، کریستیانو رونالدو که از همان ابتدا با انتصاب بنیتس به‌عنوان جانشین کارلو آنچلوتی مشکل داشت، خامس رودریگس و نیز خسه رودریگس دو بازیکنی که بنیتس آنها را به‌دلیل مشکلات انضباطی تنبیه کرد و از ترکیب تیم کنار گذاشت با مربی 56 ساله پیشین خود خداحافظی نکرده‌اند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-07 18:32:47
نظر دهید

۱ نظر
کاکا
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴، ۰۸:۲۷
مربی نبود که اخه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر