فهرست

پیشنهاد قطری ها به پورعلی گنجی: 4 میلیارد برای یک فصل

آی اسپورت - مرتضی پورعلی گنجی که سال گذشته از نفت جدا شد تا به چین برود و از آنجا دروازه های اروپا را فتح کند، به احتمال فراوان در نیم فصل دوم لیگ قطر، پیراهن السد را به تن می کند.
 پورعلی گنجی اخیرا وقتی با این سوال روبرو شد که ماجرای رفتنت به السد و بازی کنار ژاوی چقدر جدی است، گفت: «راستش جدی ترین پیشنهاد را السد به من داده است ولی هنوز جوابی نداده ام. اما بازی کنار ژاوی افتخار بزرگی برای من است...» و حالا او به این افتخار رسیده است. مرتضی چندی پیش هم گفت: «دوست دارم به اروپا بروم و هدفم قطعا حضور در یک تیم اروپایی است. حتی حاضرم در یکی از تیم های خوب که ارزشش را دارد، نیمکت نشین باشم تا بعدا بتوانم خودم را نشان دهم.»
ولی به نظر می رسد پیشنهادها به مدافع جوان تیم ملی اینقدر چشمگیر نبوده که او قید پول قطر را بزند. خبرهای رسیده از قطر حکایت از آن دارد که السد رقمی نزدیک به 4 میلیارد برای یک فصل به مرتضی می دهد؛ پیشنهادی که بی شک می تواند هر بازیکن ایرانی را وسوسه کند. اما نکته اینجاست که روزی چینی ها هم حاضر بودند برای جذب مهدوی کیا پولی عجیب و غریب بدهند اما ستاره سابق فوتبال ایران قید این پول را زد تا به آلمان برود و پیشرفت کند. 


منبع: خبرآنلاین
  ۱  
آی اسپورت
2016-01-08 10:37:15
نظر دهید

۱ نظر
سهراب
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴، ۱۱:۱۹
بیایید قبول کنیم که دیگه بازیکنی نداریم که تو بوندس لیگا و لالیگا و سری آ و لیگ برتر انگلیس فیکس بازی کنه. مث 15 سال پیش. همون بهتره که برن قطر و امارات پول دربیارن واسه رفتن به اروپا اینقدر تحت فشارشون نذاریم. حالا جهانبخش و سردار ازمون و انصاریفرد و... مگه تو کدوم لیگها و تیمهای اروپایی بازی میکنن؟ لژیونر اینجوری که فایده نداره اخه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر