فهرست
لجبازی بیرانوند با نفت: 50 درصد ندهید سر تمرین نمی‌آیم
لجبازی بیرانوند با نفت: 50 درصد ندهید سر تمرین نمی‌آیم

لجبازی بیرانوند با نفت: 50 درصد ندهید سر تمرین نمی‌آیم

آی اسپورت - علیرضا بیرانوند، حسابی از مسئولان نفت بخاطر جلوگیری از انتقالش به پرسپولیس ناراضی است و به آن‌ها اعلام کرده تا زمانی که 50 درصد قراردادش را نگیرد، سر تمرین نمی‌رود. بر اساس قرارداد بیرانوند، او باید تا امروز 50 درصد قراردادش را دریافت می‌کرد اما مشکلات مالی نفت باعث شده میزان دریافتی او بسیار پایین‌تر از توافق اول فصل باشد. بیرانوند هم بعد از منتفی شدن حضورش در پرسپولیس، اعلام کرده تا زمانی که طبق قرارداد نیمی از قرارداد این فصل را نگیرد سر تمرین نمی‌رود.
حالا نفتی‌ها، در دوراهی سختی قرار دارند. نه در حساب باشگاه پولی برای پرداخت به بیرانوند هست و نه حاضرند رضایتنامه قطعی او برای حضور در پرسپولیس را صادر کنند.
کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-08 17:54:58
نظر دهید

۴ نظر
افشین
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۲۰
فک کرده پرسپولیس راحته! با یه اشتباه رسانه ها داغونت میکنن! تو همین نفت بمون با ارامش فوتبالتو بازی کن.
-
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴، ۱۷:۴۱
مسخرش رورده نفت و منضوریان منصوریان آماده واکنش سخت هوادران پرسپولیس در بازی برگشت باشه جایی که این تیم رو با 6 گل بدرقه یم کنیم.البته اگر تا اون موقع هنوز هم مربی نقت باقی مونده باشه.منصوریان داره ثمره کار فرکی و یحیی رو به باد میده.یک آدم کاملاً غیر حرفه ای که واسه همیشه از چشم هواداران پرسپولیس افتاد.مطمئنامثلا اگر کریم باقری مربی کی تیم بود اینجور خودش رو خراب نمی کرد.چون منصریان از معدود بازیکنان استثلال بود که پیش پرسپولیسها هم وجه خوبی داشت
سعید
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴، ۲۱:۴۲
حقته! خل احمق چرا رفتی دوباره تمدید کردی؟؟ خام حرفهای اون قنبرزاده حروم لقمه شدی؟ نهایتش این فصل رو تحمل میکردی سال بعد بازیکن آزاد میشدی و یه ریال هم به این پوفیوزها نمیرسید! حال بکش! تقصیر خودته!!
-
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۳۶
توهمات لنگیا مضحکه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر