فهرست
اخبار نقل و انتقالات آبی: آندو را نمی‌خواهیم. سه هافبک می‌خواهیم!
اخبار نقل و انتقالات آبی: آندو را نمی‌خواهیم. سه هافبک می‌خواهیم!

اخبار نقل و انتقالات آبی: آندو را نمی‌خواهیم. سه هافبک می‌خواهیم!

سه هافبک میانی را مد نظر داریم   تقویت خط میانی تیم: هدف اصلی ما تقویت خط میانی استقلال است. در همین راستا سه هافبک را به باشگاه معرفی کرده ایم و خواسته ایم تا دو نفر از آنها را حتما به خدمت بگیرند. البته اسم آنها را فعلا نمی گوییم اما طبیعتا نیازی به مهاجم نداریم و باید در خط میانی تیم را تقویت کنیم.
شاید سراغ خارجی ها برویم اگرنتوانید بازیکنان مورد نظرتان را جذب کنید چه خواهید کرد؟ ترجیح ما این است که از بازیکنان ایرانی برای تقویت خط میانی استفاده کنیم. اما اگر نتوانیم به این هدف برسیم باید برویم یک بازیکن بازیساز خوب از خارج بیاوریم. البته کار سختی خواهد بود چرا که زمان می برد تا یک بازیکن خارجی با تیم ما هماهنگ شود. امیدوارم با جذب بازیکنان داخلی مشکل مان حل شود.
اگر الان انتقاد کنند حتما مشکلی وجود دارد  آیا شما در جلسه هیات مدیره با آقای معینی جر و بحث کرده اید؟ اصلا چنین چیزی نیست. ما با همه اعضای هیات مدیره رابطه خوبی داریم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. آنها هم انتقادی ندارند. تیم ما الان صدر جدول است و در جام حذفی هم فینالیست شده ایم. در چنین شرایطی اگر انتقاد شود مشخص است که مشکلی وجود دارد.
برخی مدافعان می خواهند بروند  آیا می خواهید بازیکنی در خط دفاعی جذب کنید؟ برخی بازیکنان خط دفاعی ما گفته اند که می خواهند بروند. ما هم به زور جلوی کسی را نمی گیریم. طبیعی است که اگر بخواهند بروند ما باید در خط دفاعی بازیکن جدید جذب کنیم که البته تا الان چنین اتفاقی نیفتاده است.
پروپئیچ در استقلال می ماند برای نیم فصل دوم پروپئیچ را کنار خواهید گذاشت؟ پروپئیچ قطعا در استقلال خواهد ماند. ما به این بازیکن نیاز داریم و او را از دست نخواهیم داد.
شهباززاده از ترکیه پیشنهاد داشت خط حمله تیم:  سجاد شهباززاده از یک تیم ترکیه ای پیشنهاد داشت که آمد با من صحبت کرد. بنده هم از ایشان خواستم که با توجه به اینکه تیم به او نیاز دارد تا پایان فصل بماند که او هم قبول کرد.
ابراهیمی را با پنج بازیکن عوض نمی کنم  جدایی بازیکنان دیگر از استقلال و اینکه برخی بازیکنان را معاوضه خواهند کرد: ما اصلا هیچ بازیکنی را از دست نخواهیم داد. مثلا گفته اند که فلان بازیکن را می دهیم تا بازیکن جدیدی بگیریم. اما باید بگویم که من هیچ بازیکنی را از دست نخواهم داد. برخی تیم ها هم خواهان امید ابراهیمی شده اند که باید بگویم من این بازیکن را با پنج بازیکن عوض نمی کنم.
جوان بدون حاشیه می خواهیم جوانگرایی تیم: هدف و سیاست گذاری ما جوانگرایی در استقلال است اما اجازه جوسازی نمی دهیم. من نمونه می گویم که رمضانی قرار بود برود کلنیک اما ایشان بدون هماهنگی رفت شهرستان که بنده هم این بازیکن را در اختیار کمیته انضباطی گذاشتم.
موضوع بختیار رحمانی بختیار رحمانی در لیست مورد نظر شما بوده؟  به من گفتند که سربازی این بازیکن تمام شده است من هم گفتم که بختیار را می خواهم.
هدف استقلال قهرمانی است  اگر این بازیکنان جذب نشوند و تیم را نتوانید قهرمان کنید دلیل این ناکامی را جذب نشدن بازیکنان عنوان می کنید؟ اصلا این مسائل مطرح نیست. ما هدفمان قهرمانی است و برای رسیدن به این مهم از همه بازیکنان استفاده خواهم کرد.
نیازی به تیموریان نداریم جذب آندرانیک تیموریان: ایشان سرمایه باشگاه استقلال هستند و بازیکن بزرگی است اما ما در آن پست نیاز به آندرانیک نداریم و توانمان را در جذب بازیکن دیگری می گذاریم.
از حکم عمران زاده تعجب کردم محرومیت یک جلسه ای عمران زاده: من از رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تعجب می کنم. در طول بازی تماشاگران خوب انزلی به وی توهین کردند و من خودم شاهد بودم که چه اتفاقاتی افتاد اما کمییته انضباطی بدون شنییدن و بررسی بیشتر گزارش این بازی اقدام به محروم کردن حنیف کرد. البته بازیکنان ما نباید تند هم مصاحبه کنند که باعث این اتفاقات شود. شاید بگویم دیگر بعد از بازی مصاحبه نکنند.
  ۴  
آی اسپورت
2016-01-08 18:20:49
نظر دهید
۴ نظر
گزینه نهایی نقلوانتقلات نیم فصل استقلال داوران
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴، ۱۸:۲۸
کل داورای ایران پشتن پرویز خان تا قهرمانی
4 پولیس به امید گرفتن پنالتی توسط طارمی////
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴، ۱۹:۲۳
4 پولیس به امید گرفتن پنالتی توسط طارمی////
-
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴، ۲۲:۰۷
اگه داوری ها بزارن امسال استقلال دو گانه میگیره
-
جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴، ۲۳:۰۳
خزعبلات
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر