فهرست
حمله دنی آلوس به رسانه ها: شما آشغالید!
حمله دنی آلوس به رسانه ها: شما آشغالید!

حمله دنی آلوس به رسانه ها: شما آشغالید!

آی اسپورت – دنی آلوس مدافع بارسلونا به انتقاد از بعضی رسانه های اسپانیایی که در پوشش اتفاقات دیدار بارسلونا مقابل اسپانیول (در جام حذفی اسپانیا) نقش داشتند٬‌پرداخت.
بارسا آن بازی را ۴-۱ برد اما این دیدار تحت تاثیر خشونت بیش از حد بازیکنان دو تیم و اخراج دو بازیکن اسپانیول قرار گرفت٬ به خصوص اخراج پاپه دیوپ که بابت درگیری لفظی با لوئیس سوارس از بازی اخراج شد و حالا سوارس با گزارش داوری دو جلسه از همراهی بارسا محروم شده است. حالا آلوس بابت این اتفاقات از رسانه های ورزشی اسپانیا عصبانی شده: «هر روزی که می گذرد بیشتر از اینکه در این ورزش حضور دارم احساس شرمندگی می کنم چرا که می بینم شما چطور از ما استفاده می کنید و دیگران هم چطور با ما بازی می کنند.»
آلوس این متن را در صفحه اینستاگرام خود گذاشته و نوشته: «به نظرم همه ما به دنبال دفاع از پیراهن و تیم خودمان هستیم. چه ببریم چه ببازیم فقط کارهای بدی که انجام داده ای بازتاب داده می شود. این روزها ما تبدیل به وسیله ای برای رسانه ها شده ایم که آنها را به اهدافشان می رساند٬ تا بتوانند از طریق ما روزنامه هایشان را به فروش برسانند. آنها در مورد فوتبال٬ استراتژی٬ نوع بازی و دریبل و گلها و مهارها و صحنه های تماشایی تا جایی که بتوانند حرفی نمی زنند. چه آشغالهایی هستید شما!»
باشگاه بارسلونا خیلی زود با انتشار بیانیه ای به این متن آلوس واکنش نشان داد. بارسا اعلام کرده که به هیچ وجه نظرات تند و توهین آمیزی که از سوی آلوس منتشر شده را تایید و حمایت نمی کند.
۹۴۱۰
     
آی اسپورت
2016-01-09 00:41:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر