فهرست
مویس: منچستریونایتد چندین سطح پایین تر از سیتی بود
مویس: منچستریونایتد چندین سطح پایین تر از سیتی بود

مویس: منچستریونایتد چندین سطح پایین تر از سیتی بود

آی اسپورت- دیوید مویس سرمربی منچستر یونایتد پس از شکست 3 بر 0 مقابل من سیتی اذعان کرد که یونایتد چندین لول از رقیب همشرهری خود پایینتر است.
مویس در گفتگویی با شبکه تلویزیونی اسکای در پایان بازی گفت:" فکر می کنم ما بازی یک طرفه ی بسیار خوبی را داشتیم آن یک استاندارد است و ما بابید آرزو کنیم که در چنین لحظه ای از زمان قرار بگیریم."
او ادامه می دهد:" من فکر می کنم باید بهتر بازی کنیم و چندین لول سطح خود را ارتقا دهیم چیزی که در این لحظه وجود ندارد. ما بازی را را مطمئن شروع نمی کنیم در 15 دقیقه ی اول بازی آن ها تیم برتر بودند."
" در نیمه اول بهتر شدیم تا قبل از دریافت گل دوم- اما امشب ما به اندازه ی کافی خوب نبودیم. در بسیاری از زمان های بازی ما تحت فشار بودیم آن ها در ثانیه 30ام به گل رسیدن که این کار را سخت کرد. در گل دوم ما خودمان شانس گلزنی را به آن ها اهدا کردیم."
" نیمه دوم را خوب شروع نکردیم و پرسینگ را رعایت نکردیم ادین ژکو کاملا آزادانه کار می کرد ما باید بهتر از این باشیم بازیکنان گرم و آماده ی این بازی بودند اما هرگز خوب شروع نکردند در بین دو نیمه گفتم که باید در نیمه ی آن ها بازی کنیم اما هرگز این اتفاق نیافتاد."
" من مسئول تیم هستم و خواهم بود ما به شکل خوبمان وارد بازی می شویم و باید اعتراف کرد که زود به عقب رفتیم این هیچ ربطی به عدم تعهد یا تلاش ندارد من مسئول هستم من بازیکنان را برای بازی انتخاب می کنم بازیکنان بسیار خوبی در تیم داریم."
" همه می دانند که کمی زمان برای آنکه در جایی که می خواهیم قرار بگیریم نیاز است این شغل من است و من آن را می پذیرم."
" ناامید کننده است سال سختی برای ما بود و من امیدوار بودم که شرایط بهتر شود و بتوانیم به بالای لیگ نزدیک تر شویم در حال بازسازی هستیم بسیاری از باشگاه های دیگر مجبور به این کار بودند و این قسمتی از بهتر شدن است."
     
آی اسپورت
2014-03-26 13:12:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر