فهرست
تیم منتخب سربازان؛ تیمی در حد تیم ملی!
تیم منتخب سربازان؛ تیمی در حد تیم ملی!

تیم منتخب سربازان؛ تیمی در حد تیم ملی!

آی اسپورت - مشکل خدمت سربازی به یکی از مهم‌ترین مشکلات فوتبال ایران تبدیل شده و گریبان بسیاری از تیم‌ها و بازیکنان را گرفته است. از قرار معلوم فعلا هم قرار نیست این مشکل جز با «گذراندن» این دوره حل شود. این گزارش نگاهی دارد به مهم‌ترین و شاخص‌ترین بازیکنانی که در حال حاضر سرباز هستند. لیستی که می‌تواند تنه به تنه لیست تیم ملی بزند.

دروازه بان:
محمدرضا اخباری ( تراکتورسازی) : محمدرضا اخباری که در دو تیم ملی بزرگسال و امید حاضر است به جرات بهترین دروازه بان سرباز ایران است و باید نام او را به عنوان دروازه بان اصلی تیم سربازها بنویسیم، او این فصل در تراکتورسازی عالی ظاهر شده است.

مدافعان:
محمدحسین کنعانی زادگان( ملوان بندر انزلی): محمدحسین کنعانی زادگان نیز به مانند اخباری در دو تیم ملی بزرگسال و امید حاضر است او نیز در تیم منتخب ما حاضر است، او در ملوان بازی های خوبی از خود انجام داده و اکنون با تیم ملی امید به دنبال کسب سهمیه المپیک است.

شجاع خلیل زاده(تراکتورسازی): شجاع نیز پس از سپاهان و باطل شدن کارتش به تراکتورسازی پیوسته و در این تیم به عنوان دفاع آخر اصلی بازی می کند.

دفاع راست :
حسین ماهینی (ملوان بندرانزلی): حسین ماهینی دفاع راست سابق پرسپولیس که اکنون در ملوان است توانسته این فصل در قوهای انزلی راضی کننده عمل کند. البته علی حمودی دیگر دفاع راست سرباز است که شنیده می شود به زودی خدمت سربازیش تمام خواهد شد.

دفاع چپ:
میلادشیخی سلیمانی(فجرسپاسی شیراز):  بازیکن فصل قبل نفت مسجدسلیمان حال در فجرسپاسی بازی می کند ودر پست دفاع چپ بازی می کند، در حالی که پست غیر تخصصی اش به حساب می آید اما در این پست موفق عمل کرده است. این در حالی است که اگر مهرداد پولادی سرباز بود می بایست او را به عنوان دفاع چپ بلاشک انتخاب می کردیم.

هافبک دفاعی:
سیناعشوری ( تراکتور سازی): سینا عشوری بعد از باطل شدن کارتش از ذوب آهن به تراکتور پیوست و چه در زمان تونی اولیویرا و چه در زمان امیرقلعه نویی هافبک دفاع فیکس سرخ های تبریز بود.

هافبک نفوذی :
بختیار رحمانی(تراکتورسازی): بختیار رحمانی بازیکن پرسرو صدای این روزهای فوتبال ایران به جرات در سه سال اخیر یکی از خوب های پست خودش در لیگ برتر بوده است. او که فصل قبل نتوانست به دلیل باطل شدن کارت پایان خدمتش برای فولاد بازی کند در تراکتور سه گل و سه پاس گل تا کنون داده است.

سروش رفیعی( تراکتورسازی): ستاره فصل قبل فولاد خوزستان در تراکتور سازی روزهای خوبی دارد اما همچنان به مانند روزهای فوق العاده در اهوازش نشده است. او تا کنون 2 گل و4 پاس گل باری پرشورهای تبریزی داده است.

شاهین ثاقبی(تراکتور سازی): شاهین ثاقبی نیز از ملوان به تراکتور آمده است ، 2 گل و یک پاس گل داده است و یکی از خوب های تراکتور به حساب می آید و اورا باید در تیم منتخبمان بنویسیم.

مهاجم :
آرش افشین( ملوان انزلی): مهاجم بدشانس که در شروع فصل رویایی برای قوها عمل کرده بود با مصدومیت مواجه شد اما او را می توان یکی از خوب های این فصل ملوان با 3 گل و البته یک پاس گل دانست.

مهدی شریفی(ملوان انزلی):  مهاجم نیم فصل اول سپاهان با تراکتور به توافق رسید اما سر از ملوان در آمد. او که اکنون سرباز است مهاجم تیم منتخب سربازان از دید ما خواهدبود.شریفی در نیم فصل اول 4 گل و1 پاس گل برای زردهای اصفهانی داد.منبع: ورزش سه
     
آی اسپورت
2016-01-09 11:41:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر