فهرست
پیش بازی: فیورنتینا - میلان؛ تلاش های سیدورف ادامه دارد
پیش بازی: فیورنتینا - میلان؛ تلاش های سیدورف ادامه دارد

پیش بازی: فیورنتینا - میلان؛ تلاش های سیدورف ادامه دارد

آی اسپورت- روسونری حدود یک ماهی است که طعم پیروزی را نچشیده است آن ها پس از تساوی 1 بر 1 مقابل لاتزیو در روز یک شنبه امروز برای دیدار مقابل فیورنتینا راهی فلورانس خواهند شد.

میلان اکنون در میانه ی جدول قرار گرفته است و این برای شاگردان سیدورف که سابقه ی 18 عنوان قهرمانی را در سری آ در کارنامه دارند جایگاه قابل قبولی نیست هر چند که بارقه هایی از امید را در دیدار میلان مقابل لاتزیو می شد از آن ها دید.

سرزنش ها برای سیدورف کمی ناعادلانه است مرد 37 ساله و هلندی از ماه ژانویه سکان هدایت میلان را در دست گرفت اما آنگونه که انتظار می رفت شرایط برایش پیش نرفت و روند ناکامی ها گسسته نشد.

میلان که پس از رئال به عنوان پرافتخار ترین تیم اروپایی جای دارد برای کسب سهمیه در لیگ قهرمانان فصل آینده کاری بس دشوار را پیش رو می بیند فیلیپ مکسس مدافع فرانسوی میلانی ها معتقد است که آن ها می توانند با پیروزی مقابل تیم رده چهارمی فیورنتینا به روزهای بد پایان دهند.

او می گوید:" ما همه برای در تیم بسیار متحد هستیم ما همیشه همه چیز را در زمین می گذاریم نمی خواهیم هواداران از ما روی برگردانند و ما به خوبی معنی پیراهنی را که به تن کرده ایم می دانیم."
کریستین آبیاتی دروازه بان کهنه کار میلان در این دیدار بدلیل محرومیت حاضر نخواهد بود و مهاجم جوان آن ها ال شراوی هم همچنان با مصدومیت دست به گریبان است و از روی سکوها بازی را تماشا خواهد کرد.
فیورنتینا با روحیه ای خوب از میهمان خود پذیرایی می کند آن ها یک شنبه توانستند ناپولی را با یک گل شکست دهند و اکنون در جایگاه چهارم سری آ تکیه زده اند. البته میلانی ها می توانند به آمار امیدوار باشند چون فیورنتینا در هفت دیدار خانگی خود مقابل آن ها پیروز نشده است.
     
آی اسپورت
2014-03-26 13:21:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر