فهرست
درسی که پرسپولیس به فوتبال امارات داد
درسی که پرسپولیس به فوتبال امارات داد

درسی که پرسپولیس به فوتبال امارات داد

آی اسپورت - پس از اظهارات خارج از عرف رییس فدراسیون فوتبال امارات بود که رسانه‌ها به درستی از باشگاه پرسپولیس خواستند تا در پاسخ به این ادعاها اردوی خود را در دوبی لغو کند. تنها ساعتی پس از انتشار این گزارش، مسوولان باشگاه پرسپولیس با در نظر گرفتن منافع ملی به جای منافع باشگاهی اعلام کردند که اردوی پرسپولیس در این کشور لغو می‌شود. تصمیم باشگاه پرسپولیس از آنجایی مهم ارزیابی می‌شود که اگر قرار به برگزاری این اردو در امارات بود، مسوولان فدراسیون فوتبال امارات در ادامه افکار توهمی خود به این جمع‌بندی می‌رسیدند که تیم‌های باشگاهی فوتبال ایران- به ویژه تیمی چون پرسپولیس- برای آماده‌سازی خود محتاج این کشور کوچک است اما این تصمیم بار دیگر به آنها ثابت کرد که برای ایرانی‌ها منافع ملی بر هر چیز دیگری ارجحیت دارد. اکنون بر اساس تصمیمی که مسوولان باشگاه پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ گرفته‌اند قرار است قرمزهای پایتخت تعطیلات نیم فصل را در تهران سپری کنند. در این شرایط باید با در اختیار دادن بهترین امکانات موجود در تهران به تیم پر هوادار پرسپولیس کمک کرد تا بهتر خود را مهیای نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ کند.

منبع: ایسنا
  ۶  
آی اسپورت
2016-01-09 12:37:39
نظر دهید

۶ نظر
-
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۵۸
خودت خندت نگرفت اینا رو نوشتی؟
-
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۲۶
یه متن بی سر و ته. پرسپولیس تصمیم گرفت بره امارات و اماراتی ها این تیم رو تحقیر کردن, اونوقت شما نوشتین درسی که پرسپولیس به امارات داد؟
-
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۵۷
کیسه سوزی کماکان ادامه دارد. یه سری بچه تازه به دوران رسیده میان اینجا کامنت میذارن. نظرتون راجع به دسته 3 و عدد 6 چیه بچه؟ از اسطوره هات بگو ببینم. فرناز المجیدی رو میشناسی عایا؟
-
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۶:۴۳
مردم ما نفهمند آیا؟؟؟؟ یعنی مردم ما می‌فهمند که تیم خودش لغو کرده یا تحقیر شدن عزیزی که این مطالبو می‌نویسیم لطفا بی شعوری خودتو به حساب هشتاد ملیون نفر نذار مهندس شما با این مطلبی که گذاشتی به طور مستقیم توهین کردی به شعور هشتاد ملیون نفر
ما میتونیم که تیم ایرانی تو امارات تحقیر شده نه این که تیم یه درسی به امارات داده باشه
عباس
يكشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴، ۱۲:۵۳
امیدوارم این کیسه کشای احمقی که این بالا کامنت گذاشتن دوازده سیزده ساله باشن چون اگه بیشتر از این باشن فاجعست
-
دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴، ۰۲:۰۹
البته استقلالی هایی که اینجا در مورد این خبر نظر میدن؛ کاملا نفهمند!
یعنی اگه شک دارید یکبار نظرشون رو بخونید بعد بلند بگید نـــفـــهـــــمــــند!

آخه شما سر پیازید یا ته پیاز؟ شما ایرانی هستید یا اماراتی؟
شما پرسپولیسی هستید یا کیسه دوز؟
چرا خودتون رو به ما میچسبونید؟ شما خوردید تو دیوار، رفتید تو...
برید کیسه هاتون رو جای دیگه بدوزیددد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر