فهرست
برای نمایندگان دلسوز تبریز؛ کمی فیرپلی لطفا!
برای نمایندگان دلسوز تبریز؛ کمی فیرپلی لطفا!

برای نمایندگان دلسوز تبریز؛ کمی فیرپلی لطفا!

آی اسپورت - از روزی که خبر رسید کد نظامی مهدی شریفی برای باشگاه ملوان بندر انزلی خورده است مسئولان باشگاه تراکتورسازی به تکاپو افتادند تا او را که حتی در تمرینات این تیم هم شرکت کرده بود به تبریز برگردانند. تا اینجای مساله اصلا ایرادی دیده نمی‌شود. خیلی هم طبیعی است که مسئولان باشگاه تراکتور به دنبال تقویت تیم‌شان باشند. اما وقتی پای نماینده‌های تبریز به این ماجرا باز می‌شود بازی از حالت فیر پلی خارج می‌شود.
اینکه نماینده‌های تبریز در صحن علنی مجلس و در مصاحبه‌های‌شان خواستار بازگشت شریفی به تبریز می‌شوند اصلا برای یک نماینده صورت خوشی ندارد. باید از این نمایندگان محترم پرسید که آیا شما دغدغه‌ مهم‌تری ندارید؟ آیا مطمئنید مهم‌ترین مشکل استان رفتن شریفی از تراکتور است؟ مطمئنا حضور شریفی در تراکتورسازی کمک زیادی به تقویت این خواهد کرد اما آیا برای وجهه تیمی مثل تراکتورسازی مناسب است که نمایندگان این استان در مجلس خواستار حضور یک بازیکن در این تیم شوند؟
مساله دیگری هم که در این بحث وجود دارد این است که مدیران تراکتور و نمایندگان این استان به بهانه حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و مبارزه با تیم‌های آل سعود! و باشگاه‌های اماراتی، خواستار حضور مهدی شریفی در تیم‌شان شده‌اند. گذشته از این که طرح چنین مساله‌ای کمی شبیه به «موج‌سواری » و «سوءاستفاده از فضای به وجود آمده» است این سوال مطرح می‌شود که آیا سپاهان در لیگ قهرمانان حضور ندارد؟ آیا اگر قرار بر استفاده از مهدی شریفی برای مقابله با باشگاه‌های آل سعود و امارات است، خود سپاهان تیم محق‌تری نیست؟

ناصر نامدار

کد خبر: 9402
  ۷  
آی اسپورت
2016-01-09 13:04:59
نظر دهید
۷ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد لنگ وکیسه
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۱۸
ما اصلا سرباز نمی خوایم.. در ضمن فیر پلی رو از تهران و اصفهان و انززلی یاد بگیریم/// رو دارین در حد المپیک
افشین
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۳:۳۷
دقیقا
افرین به نویسنده
خودشون تیم ما را تضعیف میکنند و میرند با خلعت بری صحبت می کنند و شریفی را هوایی می کنند بیاد تراکتور بعد حرف از بعد ملی می زنند
اقایون تراکتوری با این کاری که کردید ما سپاهانی ها ایرانی نیستیم؟
چرا برا مردم شعور قائل نمیشید ؟
با این کاری که می کنید سپاهان تو این برهه ی حساس چیکار می تونه بکنه به غیر از شکست های سنگین جلوی این سعودی های اشغال؟
فقط تیم شما ایرانیه؟
یک لحظه طریقه ی گرفتن گردانی از شما را با شریفی و خلعتبری از ما نگاه کنید تا ببینید چقدر وطن پرست و حرفه ایی هستید
-
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۰۳
تراکتور نیازی به سرباز ندارد همون بهتر بره باتلاق انزلی بازیکنان از خداشون باسه بیان ترامتور
sina
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۰۷
In tabrizia aberuye harchi torke birdan
دومان
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۱۳
سایت آی اسپورت که دشمن تراختور هستی خیالت تخت .شریفی در ملوان خواهد ماند و ما هم او را نمی خواهیم.برای تراختور بعضی ها تو ایران بدتر از عربستانی ها هستند
ملوانی
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۳۱
#3 سعید ۱۳۹۴-۱۰-۱۹ ۰۸:۵۸
متاسفانه باز هم در مقابل هوچی گری های تبریزی ها هیچ تحرکی از طرف باشگاه نمی بینیم . نه از طرف هوادارها و سایت های هواداری و نه از طرف مدیرعامل و هیات مدیره سیاسیمون .
نماینده تبریز و ارومیه به شدت دارند فشار میارند که مهدی شریفی رو برگردونند و از طرفی نامه هواداران تراکتور به روحانی رو منتشر می کنند و ما همچنان منتظریم دستی از غیب برسه و هوای ما رو داشته باشه .
این دوستان تبریزی جوری فریاد وا مصیبتا سر دادند انگار نه انگار که با بودجه هنگفتی که از پول مملکت می گیرند تو یه فصل دو تا مربی میلیاردی استخدام کردند و هر چه سرباز تو لیگ بود رو به تیمشون بردند . انگار فراموش کردند که دو تا بازیکن ما رو که دو سال باهامون قرارداد داشتند و باشگاه از کودکی روشون سرمایه گذاری کرده بود با روابط مافیاییشون به تراکتور بردند حتی بعد از مخالفت نیروهای مسلح و باران چشمه
انگار شعار های جدایی طلبانه و قومیتی شون تو ورزشگاه و حتی توهین به کوروش و ایران رو کسی از زبانشون نشنیده .
متاسفانه انزلی کسی رو نداره از حقش دفاع کنه و تیم هایی مثل تراکتور سازی از این مساله کمال استفاده رو می برند
عمو فیتیله
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۱۴:۴۸
امیر اوغلی بشین مسواکتو بزن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر